hieroja

Mistä löytää täällä Kokemäellä hyvän hierojan, johon pääsisi ilman pitkää jonotusta?
Asiallisia vastauksia, kiitos :)
284260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 28

Vanhimmat

ulvilassa ois..

Äänestä
  • Näyttää olevan rahastushuone!

    Äänestä

HoitolaMukavaOlo

Tmi Tuula Toriseva

Tmi Tuomo Ylitalo

näistä jokainen hieroo, ei läpsyttele, eikä aiheuta kudosvaurioita liiallisella voimankäytöllä.

Jokaisen tiedot löytää netistä :)

Äänestä

Hahhaaa... Ootko itte mahtanut edes käydä kun tuolla tavalla lööperiä puhut että tänne saakka haisee..

Äänestä

ainoa "oikea" hieroja on Ylitalon Tuomo,( edellä mainituista ) Mukavaolo on paremmin ajakulutus paikka missä vai hypistellään

Äänestä
  • Tmi Tuula Toriseva taitava hieroja! Ja muutama hieroja on läpikäyty, joten tiedän miksi kehun!

    Äänestä

Perinnehoitola Johanna Lähdekorpi ... Käyntiosoite Tulkkilantie 34 32800 KOKEMÄKI . Ylivoimainen ykkönen kaikkia kokeillut

Äänestä

Jaakko Ojala. Fys.hoitolaitos Huhtala-Palmu.
Muutamaa myös kokeillut.

Äänestä

Me ihmiset olemme erilaisia. Yksi tykkää kunnon hieronnasta, kun taas toinen tykkää lempeämmästä käsittelystä. Parhaan hierojan itselleen löytää vain käymällä eri hierojilla.

Äänestä

Hieronta Stressstop Harjavallassa, Kultakoukun lähellä. Googleta hieroja harjavalta

Äänestä

Tyypillinen tapa on hierojan aloittaa itse ketju ja sitten saa
sinne oman mainoksensa. Taas te menitte halpaan:):)

Äänestä

noitatohtori on paska

Äänestä
  • itse hieronut itseäni ja pidän itseäni ihan hyväntekijänä

    Äänestä

eipä vissiin ollu pitkäikäinen se tulkkilantien huuhaahoitola? kuulemma ny jo lopettanu?

Äänestä

kokemäelle on tullut jo yksi oikea hierojakin! Ei mikään noista.

Äänestä

Artos! Voisitko kertoa lisää? Tämmöistä tietoa odottaneena ja parempaa palvelun toivossa uusille hierojille olisi tilausta..

Äänestä

Kyrpä pystösä mitä tehdä???

Äänestä

^ No hiero sitä!!

Äänestä

Ei kai sen hierojan nimee kannata sanoa. Ilta-ajat täyttyy ja joutuu itse jonottamaan viikkoja
Mutta on se vaan helevatun hyvä ja kunnolla koulutettu verrattuna näihin muihin!

Äänestä
  • Hyvän hierojan vastaanotto on pohjoispuolella jokea. Vink Vink....Ja naisenkin kiva mennä..ei mitään asiatonta palvelua.

    Äänestä

tunkee tähän keskusteluun..
Mä tykkäisin kovasta hieronnasta, niin että tuntuukin. Yhellä Kokemäkeläisellä oon käyny (nainen) ja oli tosi "helläkätinen" hieroja eikä apua löytyny.
Kenellä siis kannattas käydä?

Äänestä

gogeilgaa guuglea! guuglaggaa!!

Äänestä

Alkuperäiseen kysymykseen vastaus : Hyvälle hierojalle on aina jonot

Äänestä

No olipa lyhytaikanen se Tulkkilantien Perinnehoitola. Jotain fiilunkia??

Äänestä

Jonoja saattaa olla.
www.hierovainen.fi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niskat jumissa kirjoitti:

Mistä löytää täällä Kokemäellä hyvän hierojan, johon pääsisi ilman pitkää jonotusta?
Asiallisia vastauksia, kiitos :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu