Kauniin menetys

Ei taida olla tällä jätkällä enää muita vaihtoehtoja...

http://www.youtube.com/watch?v=KTlygrXzNAQ
3338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Noo pojat pojat ei sitä naisten takia kannata itteään paskaan kuntoon vetää.

Äänestä
  • Perkele sanon minä. Onko järkeä ylipäätään lähteä rypemään itsesääliin vaikka ei mies/naisrintamalla pelitäkkään. Vituttaahan se ja sattuu, mutta sen verran munaa toivoisin jokaiselle, että jaksaa katsella elämäänsä eteenpäin. Tokihan sitä aikansa voi märehtiä, mutta monoa toisen eteen. Pahimpia on nämä itsemurhalla uhkailijat. Tänään ei empatiaa tipu, sorry. Herätkää!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


. kirjoitti:

Ei taida olla tällä jätkällä enää muita vaihtoehtoja...

http://www.youtube.com/watch?v=KTlygrXzNAQ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu