väykyn bensis

tyypillinen suuruudenhullu kepuprojekti joka ei koskaan toteudu ja josta väykky on jättänyt laskut maksamatta tyypilliseen keputyyliin. äsken väykky selitteli ykkösellä 6000 euron laskun maksamattomuuttaan ja samalla jäi kiinni valehtelusta suhteestaan arto merisaloon.

taastuli todistettua, että kepulainen pettää aina
13214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

laskut maksamatta ja lopulta tuokin lato olisi kepuloitu veromaksajien lukuun. Niin se vaan Väykkykin puliveivasi KSM/Nova kepun kanssa. Rosvolauma sanoi Sulo Aittoniemi!

Äänestä

On sovittu niin, että hankkeen suunnittelupalkkio maksetaan sitten kun hanke toteutuu.

Ryssäernestolla on omat punikkisäännöt bisneksissä. :))

Äänestä
  • .

    onko ylipäänsä olemassa Nova-sotkuista puhdasta kepulaista????????

    .

    Äänestä

  • mukaan väyrynen valehtelee. somali-controllilla on ihan omat säännöt maksamisista

    Äänestä

  • toimitusjohtajan kirjoitti:

    mukaan väyrynen valehtelee. somali-controllilla on ihan omat säännöt maksamisista

    suunnittelussa

    Äänestä

  • esitti ainostaan epämääräisen väitteen sähköpostissaan, joka oli vielä lähetetty ministeriön eli Paavon työnantajan koneelta ja lukuun.... Ja vielä työaikaan, eli Väykky tekee työnantajansa kustannuksella omia hommiaan.. Eli veronmaksajat maksoivat nuokin turhat kulut kepuloiselle valehtelijalle. Ei ole Paavo kauas pudonnut jalasmökistään. Positiivista oli se, että ei taida Paavon ilotalossa olla paljon kävijöitä;-))

    Äänestä

  • .

    Äänestä

  • Otsikossa hymiö kirjoitti:

    .

    Päässä humino. heh heh

    Äänestä

  • heh heh kirjoitti:

    Päässä humino. heh heh

    poltettiin

    Äänestä

  • heh heh kirjoitti:

    Päässä humino. heh heh

    Ei sinun tarvitse kirjoittaa muuta kuin heh heh viestikenttään ja nimimerkki, siitä
    kyllä kaikki huomaavat että päässäsi on humino.

    Äänestä

Hepsautus!

Äänestä

oinion

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ernesto-rafael-guevara kirjoitti:

tyypillinen suuruudenhullu kepuprojekti joka ei koskaan toteudu ja josta väykky on jättänyt laskut maksamatta tyypilliseen keputyyliin. äsken väykky selitteli ykkösellä 6000 euron laskun maksamattomuuttaan ja samalla jäi kiinni valehtelusta suhteestaan arto merisaloon.

taastuli todistettua, että kepulainen pettää aina

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu