puolelle maata sieltä missä silloin tapasimme, niin mahdollisuus näkemiseesi tulee vieläkin epätodennäköisemmäksi...tosin tuskin mua nyt ajatteletkaan. Mutta hyvää joulua ja mukavaa jatkoa elämääsi!
Kun vuodenvaihteessa muutan toiselle
eräs J(m)
6382
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
viestisi tarkoitit? Minä ainakin ajattelen erästä J-miestä päivittäin... Muutatko pohjoiseen vai etelään? Miksi muutat?
naishenkilölle jonnekin.......henkilölle, joka tuskin suo minulle ajatustakaan. Ajattelen, että jos olisin ajatuksissa, niin kuulisin jotain ainakin joskus ko. henkilöstä.
Sanottakoon, että muutan sinne mistä olen kotoisin!
se on helpottunut sun muutosta ja siitä
että unohdat hänet
sitte olet asuskellut, sinä vaaleiden bongaaja? Onko kyseessä vaalea1, vaalea2 vai vaaleahko1, vaaleahko2,vai onko se joku yleisnimitys jostain kalvakkaaksi kalskahtaneesta naarashenkilöstä?
Onko mahdollisimman epäselvä kysymys, niin että siihen sitte voi vastata noin niinku ympäripyöreästi
ja kaikille yhdellä penteleen lauseella? Häh? HÄH?
sitten!
Ja ihan näin ystävällisenä vinkkinä, että tällaisten anonyymien nettipalstojen kautta et saa viestiäsi perille sille salaperäiselle vaaleaverikölle. Eli kirjoita mitä kirjoitat, mutta hän ei muutostasi tiedä tuon taivaallista vaikka siitä täällä meille tuntemattomille ihmisille siitä ystävällisesti ilmoitat.
Terveisin brunette kaunotar, jonka puolesta saat muuttaa ihan minne tahdot =)
näitä palstoja. Kirjoitin aloituksen ihan huvikseni..........eikait näitä palstoja nyt kannata niin tosissaan ottaa!