Soneralla oli tarjous, jolla urho näkyi ilmaiseksi marraskuun loppuun!!
sitten tuli lasku: mikäli haluat nähdä Urhon jatkosssakin, maksat blaa blaa!
Maksoin, Urho näkyi vielä tiistaina, nyt ei sitten enää??
Muilla samaa??
Urho!!??
15+16
1
371
Vastaukset
- Vähän sama juttu..
Epähuomiossa maksoin laskun ns. tavallisena maksutv:n (discovery) laskuna ja tulin kai tilanneeksi samalla urhotv:n ja mtv3:n. Pari tuntia jonoteltuani soneran aspaan pääsin tilauksesta eroon, mutta viimeisimmän lähes 3x laskun ilmeisesti kärsin itse.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 765245
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai664663Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1254601Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3381937- 871582
- 921514
- 2571476
- 3351145
- 200991
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.52943