Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Turkkilainen mies

Olen tutustunut turkkilaiseen mieheen ja varmaan lähiaikoina tekee mieli päästä myös lähempään kontaktiin... En tiedä heidän kulttuuristaan oikeastaan mitään enkä varsinkaan suhtautumisesta seksiin. Onko jotain erityistä mitä pitäisi tietää? Onko joitain asioita mitkä ovat tabuja heille?
Olen itse aika estoton ihminen ja seksi on minulle tosi tärkeää. Nautin esim. masturboinnista miehen nähden... tykkään tuhmista puheista seksin aikana... yms..
Kertokaa kokemuksia...
71743
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

sama täällä kanssa tykkään turkkilaisista ja myös nigerialaiset on tosihotteja. itse tykkään antaa pillua ilman kortsua se on mun suosikki,ja myös mies saa ottaa kaverit mukaan.kasvoille kannattaa antaa ruiskuttaa,koska alistaminen on kanssa kovajuttu

Äänestä
  • Onko Nigerialaisilla suurenpi penis kun eurooppalaisella miehellä?Katoin kerran porno elokuvaa tv,stä ja mustilla miehillä oli muistaakseni pitempi,onko kellään kokemusta onko ihanampi rakastella sellaisen kas?

    Äänestä

jos oma henkikultasi on sinulle vähänkin arvokas.

Turkkilaiset ovat sairaan mustasukkaisia eivätkä kaihda puukkoon tarttumista.
Tyypillistä islamin uskoisille.

Äänestä
  • Kun ja jos avioidut, huomaat nopeasti olevasi hellan ja nyrkin välissä!!!!!
    Tiedä häntä, vaikka joutuisit käyttämään mustaa kaapua, joka peittää kaiken paitsi silmät.

    Äänestä

Kysy mieheltä miten hän suhtautuu seksiin,irtoseksiin,ihmisiin jotka harrastavat irtoseksiä yms. ja voithan kysellä mieltymyksistäkin.Et varmaankaan loukkaa kysymällä. Vaikka Turkki onkin muslimimaa, monet turkkilaiset ovet maallistuneita eivätkä harjoita uskontoaan, samaan tapaan kuin suuri osa suomalaisistakin. Saattaa siis olla että juuri hänellä ei ole näitä vanhanaikaisia käsityksiä mistä täällä jotkut vaahtoavat.

Äänestä

idiootti sekaantuu muslimimiehiin.

Pian toteat olevasi tosi sidottu ja vahdittu.

Sitä paitsi esim. huorat maailmalla eivät edes ota arabeja ja muita lähi-idän ihmisiä asiakkaikseen heidän sairaan käytöksensä takia

Äänestä

nainen joka ryhtyy seksisuhteeseen ilman vihkimistä, on huora. Huoria ovat siis kaikki länsimaiset naiset tap ojensa perusteella ja heitä voi sellaisina käyttää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Samira71 kirjoitti:

Olen tutustunut turkkilaiseen mieheen ja varmaan lähiaikoina tekee mieli päästä myös lähempään kontaktiin... En tiedä heidän kulttuuristaan oikeastaan mitään enkä varsinkaan suhtautumisesta seksiin. Onko jotain erityistä mitä pitäisi tietää? Onko joitain asioita mitkä ovat tabuja heille?
Olen itse aika estoton ihminen ja seksi on minulle tosi tärkeää. Nautin esim. masturboinnista miehen nähden... tykkään tuhmista puheista seksin aikana... yms..
Kertokaa kokemuksia...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu