tontti mussalosta

ostajia varmaan olisi mutta eipä ole tarjolla. jos joku tietää että jollain on tonttia myynnissä kotkan mussalosta niin pistäkääpä vihiä
4201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Älä hitossa Mussaloon, siellä haisee paska ja asuu köyhiä luusereita.

Äänestä
  • Riippuu misssäpäin siellä tontti. Itäsuomen kaikki paskat ohjattu sinne. Onko jo Kouvolakin ja Loviisaja Hamina ja Virolahti ja Miehikkäläkin tulee. Kamala määrä PASKAA menee sinne. Tuleeko Lappenrantakin vielä ? Kuinka meren käy tulevaisuudessa alueella ?

    Äänestä

Venäläinen rekkakuski töräytti sunnuntai-iltana tukevassa humalassa ajokkinsa omakotitalon pihaan Kotkan Hirssaaressa.

Poliisipartion suorittamassa puhallustestissä alkometrin lukema nousi peräti 4,3 promilleen.

Äänestä
  • juu olla tontteja tarjolla. vanhat asukkaathan vastustavat kaikkea, varmaan suljetaan satamakin kohta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


skikkepoi kirjoitti:

ostajia varmaan olisi mutta eipä ole tarjolla. jos joku tietää että jollain on tonttia myynnissä kotkan mussalosta niin pistäkääpä vihiä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu