Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pitäisikö kokeilla miestä?

Kyöstin tappioputki on masentanut Kyöstin niin totaalisesti, että jotain piristävää pitäisi keksiä. Naisetkaan eivät kiinnosta, joten lähtisikö elämä uuteen nousuun, jos kokeilisi seksiä miehen kanssa? Aluksi siis ihan heterona, mutta myöhemmin voisi tulla kyseeseen siirtyminen kokonaan homoksi, jos homma tuntuu luontevalta et sillei hei!
6244
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kyösti tuntuu pelaavan niin pienillä panoksilla, että tuskin Kyöstin onni on tappioista tai voitoista kiinni et sillei hei! Kyösti ei taida olla yhden kortin varassa.

Teppo suosittelee ehdottomasti kokeilemaan miestä! Kokemus on hyvin erilainen kuin naisen kanssa :) Teppo ei ole koskaan rakastanut miestä, vaikka on tavallaan jopa seurustellut miehen kanssa kokeilumielessä. Kyllä se nainen pitää olla, kun romantiikasta puhutaan et sillei hei! Toinen kundi kuitenkin tajuaa, mitä toinen kundi haluaa. Kokonaisvaltaisesti Teppo nauttii enemmän seksistä ihanan naisen kanssa, mutta silti Teppo saa räjähtävimmät orgasminsa miehen kanssa.

Kokeile ihmeessä ;)

Äänestä
  • Aikoinaan aloittaessasi seukkamisen Jonnen kanssa, kerroit, kuinka olet rakastunut Joneen. Sanoitpa vielä, että rakkaus toiseen mieheen ei tee kenestäkään homoa.

    Äänestä

  • Kiitti Tepi niistä vihjeistä jotka laitoit tänäänki mun sähköpostiin . Oikeinhan ne meni ja iso lunastus tuli ! Kannatti tosiaan aikoinaan hakea tuki kundi- ohjelmaan .

    Äänestä

  • vietkonghomo,mitä jos kokeilisit köyttä

    Äänestä

  • Ensin kirjoittelee S-Kyöstin nimimerkillä törkyviestejä ja sitten yks'kaks vastaa omaan paskaansa hei!

    Äänestä

  • Yököttävä paska kirjoitti:

    Ensin kirjoittelee S-Kyöstin nimimerkillä törkyviestejä ja sitten yks'kaks vastaa omaan paskaansa hei!

    muuta sano.todella sairas yksilö.rukoilen,että jumala auttaa häntä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


S-Kyösti kirjoitti:

Kyöstin tappioputki on masentanut Kyöstin niin totaalisesti, että jotain piristävää pitäisi keksiä. Naisetkaan eivät kiinnosta, joten lähtisikö elämä uuteen nousuun, jos kokeilisi seksiä miehen kanssa? Aluksi siis ihan heterona, mutta myöhemmin voisi tulla kyseeseen siirtyminen kokonaan homoksi, jos homma tuntuu luontevalta et sillei hei!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu