kinkuton, kahviton, viinaton, kalaton, leutoilmaton (toivon pakkasta -50C), ystävätön, rauhaton, kynttilätön ja ennen kaikkea lahjaton. Et ansaitse Joulupukilta vielä vähemmän Joulumuoreilta mitään, korkeintaan toivotuksen: "Paskasta Joulua sulle miesparka, ja paskasta mieltä itsesi rakastamisen myötä.!"
Et varmaan tule saamaan yhtään pakettia, et ainakaan pehmeitä! Ainoastaan paketin, joka ampuu suolakuulia silmillesi!
Joten perkeleen tylsää ja tyhjää Joulua, tyhjätynnyri!
Et varmaan tule saamaan yhtään pakettia, et ainakaan pehmeitä! Ainoastaan paketin, joka ampuu suolakuulia silmillesi!
Joten perkeleen tylsää ja tyhjää Joulua, tyhjätynnyri!
Vastaukset 20
Vanhimmat
Mitäs se on sulle tehnyt, kun noin vihanen oot..? Ei kait nyt jouluna tuommosta... =/
.
sinä, ja muut uteliaat palstalaiset sen haluaisitte kuulla. Mutta, MUTTA. suuri MUTTA, te ette tarvitse
sitä tietää. Se ei kuulu teille ei hiuskarvan vertaa!
ole mitään jakoa asian kanssa. En ole kuutamoa seurannut, eikä tarvi. Kuutamot ovat seli-sxeli-seli-seli-
seli-seli-seli-seli-SYITÄ!
Sulla taisi käydä sitten lipsahdus. Tämä on Suomi24, ei tekstiviesti-palvelu. Nämä aivopierut ovat ihan julkisia ja ilman tunnisteita luonnollisesti voivat koskettaa ketä vain.
Kiitos.mutta toiveesi ei toteudu.
joulusi yltäkylläinen niin pöydänantimissa kuin paketeissa ja lähelläsi sydämellisiä ihmisiä hymyssäsuin, jotka saavat sinut myös hymyilemään, vaikka kuspää mulle olitkin... näin mä kirjoittaisin :)
Hyvää ja rauhallista Joulua.
exexexex
on naisen kirjoittama viesti. Ja naiselta miehelle (ainakin joskus oli mies). (Päällisinpuolin)
Ja tiedoksi muille uteliaille naikkosille en ole tarkoittamani henkilön ex.
Et ookkaan.etkä varsinkaan nykyinen.
ja rukoillut sulle naisetonta elämää ja arkea, miten on?
Kuinka on markkinat kukoistaneet? Pös?
Taisin joskus sanoo etten sulle kerro vaikka käviski tsäänssi.
Ai tällä tavalla vai...?
http://www.youtube.com/watch?v=g3Z7elp6mCo
sinä muka sössö?! :D
kiitos nauruista. Muoriska leppyi jo! Voi itku ja hammasten kiristys!
Antaisit olla edes vihanen:)
en
Oo vaan.
se on s.ö.s. itse.Joskus se s.... nainen on s.ö.s.
Joulun kuvaus tuntuu osuvan melko hyvin muhun. Lukuunottamatta tuota "paskasta mieltä"; siltä ainakin näköjään vältyn. Mutta tuskinpa tuo mulle oli.. kun ei ketään tunne, niin tuskinpa sitä sitten onnistuu herättämään tuollaista vihaakaan. Lucky me.
Vietä rauhallista tai riehakasta Joulua, oman makusi mukaan.