Kannabiskeskustelu siirtyy

siunattupatolkoon

3

526

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • gaddafi

      kunpa suomeenkin!

      • Äly ho hoi

        No olipa taas. Joku miljardööri nyt varmaan haluaakin, kun haluaa käyttää sitä itse. Mutta miljardöörillä ihan eri asia, se osaa varmaan ajatella paremmin, koska on miljonääri.


      • Oppinut mies
        Äly ho hoi kirjoitti:

        No olipa taas. Joku miljardööri nyt varmaan haluaakin, kun haluaa käyttää sitä itse. Mutta miljardöörillä ihan eri asia, se osaa varmaan ajatella paremmin, koska on miljonääri.

        tällaiset esilletulot. Mitä tuo mies tekee, kun lapsia silvotaan ja raiskataan. Myydään ja ostetaan ja tehdään mielivaltaa, puhumattakaan naisista ja öljyvaroista!

        Ei kannabis saa olla hyvä asia, se on vastoin lakia, vastoin lakia ei voi olla hyvä asia!!! Deduktio-oppi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma

      Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?
      Sinkut
      384
      2135
    2. Odotan sitä hetkeä

      kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh
      Ikävä
      63
      1333
    3. Olen melko vakuuttunut

      etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok
      Ikävä
      83
      1320
    4. Leijonat Maailmanmestareita!

      Ihanaa Leijonat, ihanaa!!!
      Maailman menoa
      137
      1208
    5. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      88
      1143
    6. Minkälaisessa asennossa

      Haluaisit kaivattusi kanssa olla?
      Ikävä
      97
      1012
    7. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      133
      944
    8. Sinä siellä lähistöllä

      Tahtoisin tutustua paremmin 💫
      Ikävä
      48
      890
    9. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      47
      821
    10. Sitä saattaa vähän hölmöillä

      rakkauspäissään, jos tunteita on enemmän kuin osaa käsitellä. Alkuhölmöilyt on söpöä ja sallittavaa.
      Ikävä
      60
      770
    Aihe