Koska olet viimeksi

itse päästänyt kaiken ulos - itkenyt oikein kunnolla?
6148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

vastaisit?

Äänestä
  • ..

    Äänestä

  • .. kirjoitti:

    ..

    En edes muista.

    Äänestä

  • .. kirjoitti:

    ..

    tarkoititko nyt minua älämölö?????

    Äänestä

  • s.... kirjoitti:

    tarkoititko nyt minua älämölö?????

    itkeskelin . Olen aika herkkäsieluinen. Itkettää ja naurattaa helposti.

    Äänestä

  • viime viikolla kirjoitti:

    itkeskelin . Olen aika herkkäsieluinen. Itkettää ja naurattaa helposti.

    :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

itse päästänyt kaiken ulos - itkenyt oikein kunnolla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu