KEKSIKÄÄ MUN TULEVALLE KOIRALLE NIMI!!!!

pommipoika

Moi! siis mä oon hankkimassa pomeranian rotusta koiraa ja en millää keksi sille nimee muuta ku pate, hemuli (hemu), paavo ja HEISSULIVEI, no ei nyt sentää, jotain rajaa pitää kuiteski olla ja, kuten nimistä näkyy, kyseessä on poika pommi.Haluaisin nimeen sellasta pientä hauskuutta ja irjainten märä olis n. 3-6 kirjainta.
Kiitos kaikille jo etukäteen nimistä, toivottavasti mieleinen nimi tulee esile tänne keskusteluun!!

6

588

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ???

      Miksei vaan Pommi? =)

    • xxxöööxxx

      Tuli mieleen Bonzo ja Baba. Mut tuo Pommi olis kyllä kans aika veikee. Pome(Rani)a tai joo...Taitaa olla jo nimi kun viestistä noin kauan aikaa.

    • jyripoi

      laita nasse,,setä,

    • Lotcie333

      MOI!!!
      Miten ois:

      Vili, Pyry, Jekku, Sisu, Susi tai Riku???????!!!!!!!!!!!!!!1

    • Anneeeer

      Muska, Sasha ja Joppe ja miksei Taavi

    • koirula

      Jymy ois yks...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra haluaa muuttaa

      maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....
      Maailman menoa
      201
      9611
    2. Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!

      🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen
      Maailman menoa
      31
      4365
    3. Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan

      Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht
      Maailman menoa
      116
      3947
    4. Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!

      Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu
      Maailman menoa
      100
      3822
    5. Kaivattusi nimi

      Kaivattusi nimi on
      Ikävä
      201
      3377
    6. Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut

      😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik
      Maailman menoa
      18
      2827
    7. Rakastan sua mutten uskalla jutella sulle

      Kumpa sä näkisit tämän viestin❤️ Kaipaan sua vaikka oot välillä ihan lähellä mutten saa sanottua sulle enää mitään. Ujos
      Ikävä
      122
      1367
    8. Mihin rakastuin sinussa?

      Rakastuin siihen, miten katsoit minua Rakastuin siihen, miten hymyilit minulle Rakastuin siihen, kuinka hyväksi sait its
      Ikävä
      73
      1356
    9. Mistä tietää että mies on kiinnostunut?

      Millaisista merkeistä olette huomanneet?
      Ikävä
      90
      1164
    10. Anssi Heikkilä umpirehellisenä - Rankka yö TTK-yllätystippumisen jälkeen!

      Minkä parin tai kenen olisi mielestäsi pitänyt tippua TTK:sta? Tämä oli kyllä todellinen yllätys, että Mira Luoti ja A
      Tanssii tähtien kanssa
      15
      1141
    Aihe