NeoBux-tietoa + vinkki tienaamiseen!

p_t_c

Voit aloittaa rahan tienaamisen jo tänään ja se on helppoa ja nopeaa. Kerron asiasta lyhyesti.

Neobuxin avulla voit ansaita aluksi pieniä-, mutta myöhemmin suuria rahasummia vain klikkaamalla 4-5 mainosta päivässä! Kuulostaako oudolta? Homma toimii yksinkertaisesti näin:

1. Mainostaja maksaa Neobuxille klikkauksista.
2. Neobux maksaa osan saamistaan tuloista sinulle.

Klikkaamisesta saat 1c/mainos. Tiedän - se on vähän...
Rahan tienaaminen perustuukin "referraaleihin", eli käyttäjiin, jotka ovat liittyneet sinun linkkisi kautta.
Saat 50% heidän tienaamasta rahasta, mutta sitä rahaa ei kuitenkaan viedä heiltä.
Voit myös vuokrata käyttäjiä, jotka ovat rekisteröityneet ilman suosittelijaa.

Vinkki:
Jos todella haluat tienata paljon, niin suosittelen käyttämään ansaitut rahat referraalien vuokraamiseen.
Tarkkaile myös referraalejen aktiivisuutta ja vaihda tarvittaessa. Muista myös laittaa "AutoPay" päälle, kun olet vuokrannut referraaleja. Näin aktiivisten referraalien vuokra-aika ei lopu ja AutoPay on myös 15% halvempi vaihtoehto vuokrausajan pidennykseen.

Kun olet saanut paljon ihmisiä liittymään linkkisi kautta, niin tulet huomaamaan sen, että kannatti rekisteröityä. :)
Liittymistä varten sinulla on oltava joko PayPal- tai Alertpay-tili.
NeoBuxin minimi nostoraja on vain $2!
https://www.paypal.com/
https://www.alertpay.com/?xnVJDQEx2ZC26z5HXCgvqA%3d%3d

Sivusto on nyt myös suomenkielinen! Liity sinäkin mukaan: http://www.neobux.com/?rh=4D616B657A3838

ps. Kun liityt yllä olevasta linkistä, autat myös minua tienaamaan rahaa. Et kuitenkaan menetä itse mitään. Neobux maksaa referral-palkkion. :)

13

945

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
      • Taas tuo hemmo on vesittämässä jonkun projektia. :D Tuosta pisneksestä ei kyllä niin paljon rikastu, että maksaa vaivan viitata tuohon samaan blogiin. Siis tässä asiassa tienaa/ansaitsee = minim.aalinen palkkio jostain, joka duunaaminen itseasiassa on hauskaa. Siis jos euron saat kokoon niin onneksi olkoon. Neobuxilla tuo toteutuu kuukaudessa ihan omin voimin eikä noista referaaleistakaan niin huomattavaa hyötyä ole että tuota kannattaa kadehtia. Aika naurettavaa.


      • badmedication kirjoitti:

        Taas tuo hemmo on vesittämässä jonkun projektia. :D Tuosta pisneksestä ei kyllä niin paljon rikastu, että maksaa vaivan viitata tuohon samaan blogiin. Siis tässä asiassa tienaa/ansaitsee = minim.aalinen palkkio jostain, joka duunaaminen itseasiassa on hauskaa. Siis jos euron saat kokoon niin onneksi olkoon. Neobuxilla tuo toteutuu kuukaudessa ihan omin voimin eikä noista referaaleistakaan niin huomattavaa hyötyä ole että tuota kannattaa kadehtia. Aika naurettavaa.

        jäikö pennonen saamatta, kun liityit huijaripaikkaan (www.ptc-investgations.com : scam-sites). HAHAHAHAHAHAHAHAH kaveri on kilkutellut tuntikausia rahankiilto silmissä ilman kompensaatiota HAHAHAHAHAHAHAHAH


    • jonte212

      Täältä löydät hyvät ohjeet ja vinkit PTC-sivuista. Täällä on myös tämän hetken parhaat linkit.

      PTC-sivuilla voit ansaita ihan oikesti rahaa, mutta et hetkessä ja se myös vaatii jonkin verran työtä.
      On totta, että jotkut PTC-sivustot eivät maksa syitä voi olla esim. Olet käyttänyt PTC-sivu "robotti ohjelmaa" tai muita kiellettyjä keinoja.

      Käy tutustumassa ja aloita tienaaminen tänään.
      Minä anna lisää vinkkejä ja neuvoja kun lähdet mukaan alla olevan linkin kautta.

      http://ansaitserahaa.nettisivu.org/

    • 2 vuotta
    • kal51
    • liity tästä
      • Laiska olet

        Mene töihin, tienaat vuoden Neobux "tuotot" alle tunnissa.


    • Klikkeri

      Omien kokemusten perusteella Neobux on yksi parhaista ptc sivuista.
      Sivusto on ollut pystyssä jo yli 6 vuotta.
      Rahaa ei välttämättä tarvitse sijoittaa vaan voi hankkia minitöistä ja klikkailemalla niitä kun pistää vuokralaisiin alkaa pikku hiljaa tienaamaan( 60senttiä 3 vuokralaista/kuukausi on pienin paketti).


      http://www.neobux.com/?rh=4879646573

      Probux tällä hetkellä itselläni kokeilussa vaikuttaa aika samanlaiselta kuin neobux.

      http://www.probux.com/?rh=4879646573

    • taalantekijä

      Itse suhtauduin myös alussa skeptisesti asiaan, varsinkin kun on lukenut että suurin osa näistä on ollut huijauksia. Aluksi hidasta ja turhauttavaa kun ei sijoita rahaa. Vaimo suorastaan ivasi ja sanoi että vartti oikeita töitä ja sillä on tienannut saman kuin klikkailemalla mainoksia vuoden ajan. Kun katsoo aluksi ihan kaikki 20-30 mainosta ja niistä jokaisesta kun ansaitsee 3 adprizea (arpaa) ja klikkaa nekin, alkaa tulla jokunen euro pikkuhiljaa. Nopein tapa ilman omaa sijoitusta on tehdä lisäksi minityöt, joista rahaa tulee jo enemmän. Nämä kaikki kun sijoittaa vuokrareferaaleihin, alkaa homma rullata. Itse en kierrätä vaan pidän autoplayn päällä ja pidennän vuokra-ajan maksimiin koska siitä saa suoraan 30 prossaa alea. Jatkossa aion hyödyntää myös kampanjat, kuten synttärit ymsyms. Aikaisemmin rouva oli varsin kyllästynyt kuuntelemaan neobuxista, mutta kun eilen näytin miten rahaa on alkanut tuloutua ja miten se jatkossa kasvaa, oli hän jo varovaisen kiinnostunut, ilmeisesti ajatteli jo jotain uutta käsilaukkua jonka rahoillani ostaa :D

      Olen ollut aikaisemmin esim verkostomarkkinoinnissa ja siihen verrattuna tässä on huomattavasti enemmän järkeä, vaikka tuotto-odotukset ei ole miljoonissa euroissa mutta ainakin saa rahansa jos jaksaa hommaa edes jotenkin tehdä. Aluksi tosiaan vie aikaa vähän enemmän (noin 2kk) mutta kun referaaleista tulevat tuotto alkaa ylittää selkeästi omista klikkauksista tulevat voi siirtyä vaikka siihen että klikkaa vain 4 oranssia mainosta eli käyttää aikaa touhuun minuutin päivässä. Ymmärrän kyllä jos jollain tällainen arveluttaa, ja silloin en suosittele ainakaan sijoittamaan omaa rahaa, ihan jo yöunien takia, mutta jos haluaa tosi nopeasti päästä alkuun eikä kaihda riskejä voi jonkun euron omiaankin sijoittaa, kavereillani on jopa tuhansia kiinni ja heidän mukaansa tulee hyvin tuottoa. Itse olen sellainen perusepäilijä ja ajattelen että mieluummin teen rahan hitaammin ja varmemmin, mutta jokainen päättäköön itse miten tekee :)

      https://www.neobux.com/?r=hamis2002

      • Liittykää

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      42
      2572
    2. Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia

      Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-20172942
      Maailman menoa
      316
      2241
    3. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      26
      1970
    4. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      24
      1645
    5. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      47
      1606
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      25
      1519
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      44
      1386
    8. Sokea "ystävälle"

      Oletko oikeasti noin sokea?
      Ikävä
      100
      1369
    9. En ymmärrä käytöstäsi

      Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek
      Ikävä
      139
      1325
    10. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      36
      1106
    Aihe