Onko siellä työpaikalla

sinusta kiinnostunut? Kenestä sinä olet?
281021
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 28

Vanhimmat

tietääkseni, ja jos vaikka oliskin, niin ei kiinnosta, koska MUA ei kiinnosta kukaan.

Äänestä
  • No eipä ole näkynyt.. ihan töissä on porukkaa töitä tekemässä, siellä kukaan yritä iskeä ketään,,,kaikilla perheet on....melkein..

    mutta hyvää yötä ja kauniita unia. en minä täällä jaksa sun kanssa kommunikoida...saitko jo kirjeen???

    Hyviä öitä..... jotenkin on tunnoton olo, että siinä mielessä helppoa lopetella tältä erää...

    hyviä öitä ja soittele jos haluat kissunpennun meiltä..

    Äänestä

Hän kenestä olen kiinnostunut, ei taida olla kiinnostunut musta. Rehellinen vastaus. Sorry, en leiki kenenkään tunteilla.

Äänestä
  • Vastasin kysymyksen sivusta. Hän ei ole kukaan työpaikalta.

    Äänestä

tuota miettiä töissä. En usko että on tarviskaan

Äänestä

ihmisiä yleensä tavataan myös työn ulkopuolellakin ;)

Äänestä
  • siis tavataan?

    Äänestä

  • koska kirjoitti:

    siis tavataan?

    .

    Äänestä

  • työpaikan seinien ulkopuolellakin

    Äänestä

  • Olisi kiva tutustua kirjoitti:

    työpaikan seinien ulkopuolellakin

    vaikka yhteinen meeting? Kaikki mukaan HUI

    Äänestä

multa toi aloitus :) olen kuullut, että flirttailet siellä töissä vähän kaikkien kanssa, mutten ole mustis ;)

Äänestä
  • olla ja hymyilläkin täytyy sekä katsoa silmiin, mutta en ole flirttailijatyyppiä ollenkaan. Ei voi mitään jos joku haluaa kokea kohteliaisuuden henkilökohtaisena. Osaan kuitenkin jo pitää huolta itsestäni.

    Äänestä

  • on pakko kirjoitti:

    olla ja hymyilläkin täytyy sekä katsoa silmiin, mutta en ole flirttailijatyyppiä ollenkaan. Ei voi mitään jos joku haluaa kokea kohteliaisuuden henkilökohtaisena. Osaan kuitenkin jo pitää huolta itsestäni.

    sulle. Hän on tunnettu avoimesta flirttailustaan.

    Äänestä

  • no sitten ei ollut kirjoitti:

    sulle. Hän on tunnettu avoimesta flirttailustaan.

    Mikä tarve sellaiseen on?

    Äänestä

paikalla töitä. Ei minusta kukaan ole kiinnostunut, enkä itse kenestäkään.

Äänestä

kyllä minä käyn kiinni sitten kun kiinnostaa...turhaa jaaritella..

Äänestä
  • iski jälleen

    Äänestä

noista ukoista tietää. Ainahan niitä tossa ympärillä pörrää. Kiinnostusta löytyy kuitenkin vain yhdelle.

Äänestä

ole kuin se yksi tulikuuma pakkaus, josta olen kiinnostunut ja toivottavasti hän on kiinnostunut myös minusta..,,

Äänestä

eri vuoroissa vain.;)

Äänestä

minä olen kiinnostunut,, millään muulla ei ole väliä se vain painaa , kun sitä ihastumista ei voi sinulle näyttää, :(

Äänestä
  • joskus saat haluamasi, ToivoTiinaTuomoTaaviTeijaTarjaTuula.

    Äänestä

joten ei ole ketään keneen ihastuis.

Äänestä
  • joo...

    Äänestä

  • joku mies huutelee puskat :(( ja kuka se mies on....................

    Äänestä

  • on se kirjoitti:

    joku mies huutelee puskat :(( ja kuka se mies on....................

    so sorry

    Äänestä

  • on se kirjoitti:

    joku mies huutelee puskat :(( ja kuka se mies on....................

    ja hävis.
    Voi, kun tietäis, että kuka hän olikaan se komea mies.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


useampikin kirjoitti:

sinusta kiinnostunut? Kenestä sinä olet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu