Antti pantti pakana

takana ....
Tämä ihana jeppasvirsi tulee autuaana mieleen , kun Aimo Remestä saatamme voittajana eduskuntaan .
7348
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

yhellä jalalla ?

Äänestä

kärsimässä.

Äänestä
  • saahan antti toki laahusta kantaa.

    Äänestä

  • Aimon askelissa kirjoitti:

    saahan antti toki laahusta kantaa.

    tuotantoa tuo antti-runo ?

    Äänestä

  • viina-matin kirjoitti:

    tuotantoa tuo antti-runo ?

    kirjoistaan.

    Äänestä

sylikuoma.
Siinässait pärskeles !

Äänestä
  • nauttikaa !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


istuu hyyssin kirjoitti:

takana ....
Tämä ihana jeppasvirsi tulee autuaana mieleen , kun Aimo Remestä saatamme voittajana eduskuntaan .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu