Kaikki keskustan valtuutetut kävi erityiskoulujen

lakkauttaen ne.
Samoin kokoomuslaiset.
Mitä pahaa pienet turvaa tarvitsevat koululaisemme ovat heille tehneet, kun näin julman teon tekivät ?
23626
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

kaivosta tulee niin elävänä mieleen.
Viattomien lasten kiusaaminen oli jo aikojen alussa ankarasti tuomittua.

Äänestä
  • mitään lisätä. On riittävä ja oikeudenmukainen.

    Äänestä

opettajia ja oppilaiden vanhempia kuulematta.
Todella törkeää ja vilpillistä menettelyä !

Äänestä
  • tilaisuuden valtuutetuille, mutta kepuvaltuutetut kieltäytyivät tulemasta.

    Äänestä

pelastaa lapsemme kuten Jeesus pelastui aikoinaan ?

Äänestä

vai halusiko tuhota ne ?

Äänestä
  • niiden lakkauttamista.

    Äänestä

tulevaisuudessa paljon vahinkoa.

Äänestä
  • hallinto-oikeuteen ?

    Äänestä

ja Kotimetsän erityiskoulut.
Ne joutuivat nyt kepujen vihan ja terrorin uhriksi.

Äänestä

olis ryhmkuria uhmannut ja asettunut puolustamaan erityisoppilaitamme ?
ABC:llä kerrotttiin,
että kaikki keput ja kokoomuslaiset olivat yhtenä miehenä erityisoppilaiden tukea ja turvaa tumppaamassa.

Äänestä

tehdä joululahjaksi avun tarpeessa oleville lapsillemme ?

Äänestä
  • vielä monet kerrat.

    Äänestä

Haapaveden erityiskoulut lopettaa. HUhtikuun vaalissa tämä on tärkeää muistaa !

Äänestä
  • tuhoaminen on eduskuntaan pyrkivälle. Ei kukaan lapsiperheen huoltaja äänestä anttia !

    Äänestä

kepujen tuhotyö vain on.

Äänestä
  • tästä seuraa.

    Äänestä

  • pahempaa jälkeä kirjoitti:

    tästä seuraa.

    ihmetellään kouluissamme ?

    Äänestä

  • myös lakkautettu kirjoitti:

    ihmetellään kouluissamme ?

    ei tollaista Anttia voi äänestää kansanedustajaksi joka on ja tuhoaa kaikki sivu koulut kyllä kai kansan pitää se tajuta. parasta ois pyöräytää tervatynnyrissä ja höyhenissä kaiken päälle käytää joka kylän koululla jalkaisin kait siellä ventiilikoneistossa rupeais kukkopojat sytkytään oikeaan tahtiin miettiesään tuolla sopivassa 30.nen.asteen pakkasessa että onko tuossa lakkautuksessa ollut mitään järkeä.

    Äänestä

teki ?

Äänestä
  • haapavetiset ! Ja kiukusta kihisevät.

    Äänestä

tiesi tollo.

Äänestä

kepulaisista ja kokoomuslaisista löytynyt ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kimppuun kirjoitti:

lakkauttaen ne.
Samoin kokoomuslaiset.
Mitä pahaa pienet turvaa tarvitsevat koululaisemme ovat heille tehneet, kun näin julman teon tekivät ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu