Unelmana Näyttelijän ura

Soap_Apple

Hei! Olen 13 v tyttö joka haluaisi näyttelijäksi. Jo pieni rooli olisi ihan mahtavaa mutta iso rooli olisi kyllä ihan mieletöntä! Joten jos minä, tällainen 175cm pitkä tumma tukkainen 13 v tyttö, sopisin johonkin elokuvaan tai sarjaan, kerro ihmeessä!
Kiitos etukäteen!

5

1489

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Stan41

      Tuo kuvauksesi ei oikein kerro mitään, valintoihin tarvitaan aina valokuva ja kertomus/todistukset kokemuksesta näyttelemisestä!
      On pituuskin tärkeä mutta ei kerro itsestäsi ja lahjoistasi mitään. Oletko hoikka vai tukevampi? Pitkät, keskipitkät vai lyhyet hiukset? Onko väri tumma niinkuin musta, vaiko esim tummanruskea? Onko sinulla kokemusta näyttelemisestä, käytkös esim näytelmäkerhossa tai muussa sellaisessa? Miksi sinut juuri pitäisi ottaa? Mieti näitä kaikkia ennen kuin rupeat postaamaan.

    • samuel l jackson fan

      hei.olen 12 v. poika 162 pitkä ja haluaisin näytteliäksi vaan johonkin uraan niin olen olen hoikan ja tukevan välissä ja minulla on lyhyet mustat hiukset ja en ole käynyt näytteliä koulussa ja harrastan taekwondoa jos auttaa :-) kiitos jo alussa

    • Mari@

      Missä päin asut???

    • Laurajohanna98

      Hei, olen 15 vuotias tyttö. 162 cm pitkä ja haluaisin näyttelijäksi johonkin sarjaan tai elokuvaan.Jo pieni rooli olisi ihan mahtavaa mutta iso rooli olisi kyllä ihan mieletöntä! Minulla onniinsanotusti paljon kokemusta näyttelijän urasta. len näytellyt monissa näytelmissä, käynyt näyttelykorhoissa ja haastatellut monissa uutisissa ja kamppanjoissa tietenkin ollut nuorten asialla siitä miten heitä tulisi kohdella, arvostaa ja siitä miten heillä olisi parempi lapsuus :) Kiitos jo etukäteen! olkaa yhteydessä! :)

    • N0054

      Oon 13 v tyttö. Haaveilen näyttelijän tai laulajan urasta

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet hirvein ihminen kenet olen tavannut.

      Olet järkyttävä.
      Ikävä
      120
      2248
    2. Teemu Keskisarja (ps) loisti- ja hurmasi MTV:n tentissä.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kommentti-keskisarja-sekoitti-pakan-suomiareenan-puheenjohtajatentissa/9180380 Kuten
      Maailman menoa
      423
      2151
    3. Sinun ja kaipaamasi törmääminen

      Missä sinä haluaisit sen satunnaisen kohtaamisen mieluiten tapahtuvan?
      Ikävä
      97
      1176
    4. Ammuskelua Eliaksenkadulla

      Mikä homma? Hirven metsästykseen vielä lähemäs 3kk. Oliko lie puuman metsästystä..?
      Tornio ja Haaparanta
      13
      958
    5. Olen pahoillani jos kärsit.

      Mutta meidän välejä ei voi korjata. Rakastin sua tiedoksi. Älä tee itelles mitään vaan hae apua.
      Ikävä
      34
      790
    6. Haluan sua ihan vtullisen paljon

      Kokonaan ja seksuaalisesti. Pää räjähtää kohta
      Ikävä
      44
      784
    7. Ymmärrätköhän nainen

      Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi
      Ikävä
      109
      756
    8. Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?

      Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!
      Huittinen
      14
      740
    9. Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus

      Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte
      Sinkut
      166
      706
    10. Luvattiin työpaikka, mutta mitään ei kuulukaan

      Kuinka yleistä tällainen on? Ehdin jo iloita työpaikasta, turhaan, kun mitään ei kuulukaan työnantajasta, joka ilmoitti
      Työn hakeminen
      32
      669
    Aihe