Kevennystä väliin

McLaren teki viimeviikolla salaa testejä Suomessa hienovaraisesti naamioidulla MP4-20 autollaan, onneksi kuvaajamme sattui paikalle..

http://unix.rulez.org/~calver/pictures/McLaren1.jpg
http://unix.rulez.org/~calver/pictures/McLaren2.jpg
http://unix.rulez.org/~calver/pictures/McLaren3.jpg
1430
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vähän epäilyttää kyllä tarinasi, ja siltä varalta, että ei pidä paikkansa niin aika vahvasti osoittaa oikeaksi lauseen:

Maailma tarvitsee esikuvia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uutisvuoto kirjoitti:

McLaren teki viimeviikolla salaa testejä Suomessa hienovaraisesti naamioidulla MP4-20 autollaan, onneksi kuvaajamme sattui paikalle..

http://unix.rulez.org/~calver/pictures/McLaren1.jpg
http://unix.rulez.org/~calver/pictures/McLaren2.jpg
http://unix.rulez.org/~calver/pictures/McLaren3.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu