KultakalaV17 Uusi habbo retro Ei Hamachia

elikkä Olen Cheek omistan dabbo-hotellin ja muita sain sulakkeelta postia jossa uhattiin sakoilla yms niillä siksi loin uuden osotteen http://kultakalav17.webs.com/
4479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • ketään kiinnosta sun paska retros, hanki muija ja tee elämälläs jtn järkevää

    Äänestä

Kaikki retrot että myös tavalliset habot on syvältä!

Äänestä

Lol? toi vie jonnekki matka sivuille ..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Cheek1234 kirjoitti:

elikkä Olen Cheek omistan dabbo-hotellin ja muita sain sulakkeelta postia jossa uhattiin sakoilla yms niillä siksi loin uuden osotteen http://kultakalav17.webs.com/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu