GetCapital

Tuleva asiakas?

Onko millainen paikka, laskut lupaavat netpostiin, tuleeko myös?

8

698

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 4+12

      Jeps lasku tuli netpostiin. Sain lainan kerran, maksoin takaisin ajoissa, mutta sen jälkeen en ole saanut sieltä. Nopea asiakaspalvelu.

      • tteew

        Joo minäkin olen saanut kerran sieltä lainan ja maksoin myös ajoissa. Sen jälkeen en ole saanut.
        Omituinen paikka. Ja tulee lasku netpostiin.


    • Paniikkiiri

      Teillä taitaa olla etanan tasioinen matematiikan taito, kun ei näköjään mene kaaliin korkokoron päälle laskenta. On todellakin hämmästyttävää, että edes keskustelette kyseisen yrityksen palveluista joka laina 500% - 800% kiskuri koroilla ? Olikohan tämän ketjun tarkoitus mainostaa GC:n palveluja ?

      • 16+5

        Kerrohan tarkmmin tuosta korkokoron päälle matikastasi. Jos 100 euromn lainasta maksat kuukauden päästä 125 euroa niin mitä sä et siinä ymmärrä eli mikä siinä on korkokoron matikka?


      • ++3++5++
        16+5 kirjoitti:

        Kerrohan tarkmmin tuosta korkokoron päälle matikastasi. Jos 100 euromn lainasta maksat kuukauden päästä 125 euroa niin mitä sä et siinä ymmärrä eli mikä siinä on korkokoron matikka?

        Ei tuolla ole lainat yhtään sen kalliimpia kuin muilla luotettavilla yrityksillä. It se olen lainannut täältä monesti ja aina saanut lainaa. Kuuluu pienlainayhdistykseen ja luulen että heillä on paremmat tiedot siitä millainen maksaja olet.


    • häh

      En löydä netpostin lähettäjistä tätä Get Capitalia!!?

    • hyväOn

      Ainaki Get Capital on mukana www.nettipankkiiri.fi vertailupalvelussa joka mainostaa että mukana on vain luotettavat yhtiöt.

      ...ja hyvinhän tolla GClla on lainavaihtoehtoja ton vertailupalvelunkin kautta.

    • Tämä nettipankkiirin ja muiden vastaavien vertailusivustojen mainostaminen alkaa olemaan jo rasittavalla tasolla. Luulisi että sheriffi puuttuisi näihin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vihreiden, SDP:n ja Vasemmistoliiton kannattajista selvästi alle puolet on miehiä

      ja silti joku punafeministi valitti kokoomuksen naiskannattajien puutteesta, vaikka siellä on enemmän naisia kuin punavi
      Maailman menoa
      80
      2691
    2. On tiedossa, että venäjämieliset diggaavat diktatuurista venäjää

      jossa ei esim. ole sanan- ja lehdistönvapautta. Mutta keitä nämä venäjän palvojat sitten ovat, ei heitä toki paljon ole
      Maailman menoa
      57
      2632
    3. Ensin Henry Novak ja nyt sitten se Irlannin tapaus

      jossa mustaihoinen afrikkalainen mieshenkilö puukottaa valkoihoista maassa makaavaa miestä useita kertoa pään alueelle.
      Maailman menoa
      68
      2578
    4. Belfastissa käynnissä kunnon persuilu

      Joku random mamu tekee rikoksen, niin sikäläiset naamiopersut kostavat tuhoamalla kantaävestön omaisuutta. Liekö siellä
      Maailman menoa
      85
      2504
    5. Tytti Tuppurainen: Suomen pakolaiskiintiö pitäisi nostaa 10 000 vuodessa

      asia on faktaa, noin Tytti sanoi aiemmin. Kun taas Orpon hallitusohjelman mukaisesti Suomen pakolaiskiintiö on pudotettu
      Maailman menoa
      79
      2018
    6. Islamovasemmistolaisuus - tälläista termiä käytetään

      Termi tarkoittaa alunperin äärivasemmiston ja muslimifundamentalistien liittoa, jonka ytimessä oli antisemitismi. Isl
      Maailman menoa
      48
      1995
    7. Persujen kannatusromahdus tekee kesästä 2026 nautinnollisen

      Satoi tai paistoi, niin Suomen kansalaisella on kuluvana kesänä syytä hymyyn. Niin upealta tuntuu persujen kannatusroma
      Maailman menoa
      140
      1853
    8. Julkista rahaa ei tule antaa senttiäkään yksityisille yrityksille

      Julkinen raha on meidän yhteistä rahaa, ja se raha on tarkoitettu yhteiseen käyttöön, kuten esimerkiksi tuottamaan palve
      Maailman menoa
      29
      1422
    9. Martina Aitolehti läpäisi Erikoisjoukot - Tilittää umpirehellisenä kuvauksista

      Martina Aitolehti selvisi Erikoisjoukot koulutuksesta. Hän myös malttoi pääosin pitää mölyt mahassaan, vaikka saikin ko
      Kotimaiset julkkisjuorut
      36
      1422
    10. Mitä tapahtui?

      Mitä tapahtui keskiviikkoiltana kun oli paljon hälytysajoneuvoja ja mediheli?
      Kiuruvesi
      14
      1377
    Aihe