tuntuinen neiti meinas hypätä melkein mun syliin saadakseen huomiota. Tai tällainen olo minulla ainakin tilanteesta jäi. No väliäkös sillä tuskin hän kuitenkaan oikeasti kiinnostunut. Taisi vain katsoa mun hassua paitaa mitä en ole pitkään aikaan käyttänyt.
Tänään yksi
_mukavan_
9465
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
siis pitää outoja paitoja. . .
Ai;) se ihana vaaleanpunainen:)
sinulle sopii kaikki lämpimät värit, ei sininen missään tapauksessa...
se vaaleanpunainen pienen päivetyksen kera oli syötävä:)
vai huomionhakua????? oletkohan erehtynyt?
Vihreä??
Mietin näin jälkeenpäin, olisitko halunnut jutella kun jäin jäimme kahdestaan? Hyvä hän se kyllä näin jälkeenpäin on miettiä. =/
naisella pyörä? Takkuaa vähän tämä talvella ajelu... Sulla oli vaan niin ihanat silmät, että näin vain ne, enkä paitaas. Moikkasin ja moikkasit takaisin.
valitettavasti mikään tuntomerkki ei osunut kohalleni. Ehkä hyväkin niin...
Ja tänäänkö meinasi hypätä myös?
jo harhaluuloinen, mutta tänäänkin hetken aikaa tuntui siltä kuin tarkoituksella tultaisiin mun näkökenttään. Hyvin todennäköisesti olen kyllä harhaluuloinen. Tilanne seurannassa.