Onko tällä palstalla miehiä, jotka ovat käyneet ammattidominalla?
Minkälaisia kokemuksia, kannattiko?
Miltä tuntuu, kun domina istuu naamasi päälle, haiseeko pahalle?
Minkälaisia kokemuksia, kannattiko?
Miltä tuntuu, kun domina istuu naamasi päälle, haiseeko pahalle?
Vastaukset 3
Vanhimmat
olen kerran käynyt ja ajattelin käydä toistekkin.220e tunti ja en kadyu pätkääkään.perseeni oli sateenkaaren värinen joka tuntui piiskatessa yhtä helvetiltä.mut saa sitä hellempääkin käsittelyä mut itse otin rankan dominan.jos meet dominalle ota mahdollisimman paljon tapahtumia.jopa sousittelen straponilla pyllyyn naintia.kävin loskus klo 20.00 niin silloin domina istui päälleni kasvoihiin ja sain haistella hänen koko päivän keräämiä hajuja.vittu haisi tosi pahalta jopa yrjö meinasi tulla mutta mulkkuni tykkäsi siittä ja rupesi seisoo kovana.suosittelen ehdottomasti että käyt aammatti dominalla
sellaista ammattidominaa, joka istuu kasvoille ilman mitään housuja tai muuta suojaa? Useimmat kai suostuvat istumaan vain farkuilla tautien takia, mutta se vie koko hommasta idean.
Minä haluaisin sellaisen dominan, joka istuisi kasvoilla ilman housuja ja session lopuksi pissaisi kasvoille ja suuhun. Paras olisi sellainen, joka antaisi nuolla (=käskisi nuolemaan) pillua ja peppua, mutta sellaista tuskin löytyy.
En ole tavannut yhtään dominaa joka sallisi suoran kosketuksen facesitingissä.
Jotain on välissä ollut aina.
Kokemukseni rajoittuvat 7:ään eri ammattilaiseen.
Hyvin eri tason ihmisiä.
Joukkoon mahtui kaksi jotka ovat roolissaan ilmeisen omahaluisesti.
Minusta paras oli D joka, ollessani polvillani lattian pehmusteella, kädet sidottuina selän taakse, tappi takapuolessa, iski mustan didokullin suuhuni kivesten toimiessa suukapulana ja siinä tilanteessa nussitti itseään suussani olevalla didolla samalla onanoi kahdella, ohuiden johtojen päissä olevilla ,pienillä punaisilla pötyköillä.
Samalla hieman nytkytti päätäni joko tukasta vetäen tai kaulaliekasta.
Tilanne oli kiihoittava mutta tyttö laukaisi minut takaapäin käsin runkkaamalla ja kuhmuraista dildoa nytkyttämällä.
Väitti itse nauttineensa ja jopa uskoin.
Vaikutti ettei kummallekaan "nautiskelijalle" kivun tuttaminen ollut pääasia vaan orjan reagointi siihen.
Kaikki varoivat jättämästä jälkiä jos ei siitä erikseen sovittu.
Tuo kehumani tyttö vierailee cityn cincy-barissa ja 24:n samoilla palstoilla.
Tilaisuuden tullen uhraan tunnin ja sen 200E.
Mutta kuten sanoin, minun seitsemääni on osunut kaksi kehnoa, kaksi tosihyvää ja loput kolmekin suositeltavia.
Mutta sehän riippuu mitkä ovat omat tarpeet.