åsmå painaa 260kg

äiti antaa åsmalle 1,5 litraa siankermaa tuttipullosta ja 1kg sipulitee tangon välipalaksi,åsmå on sairas
5223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

purkaa muihin pahaa mieltä kun on tollanen läski

Äänestä

No, no, älkää nyt vähätelkö pikkuista.
Luulis että kaikki hörhötkin ymmärtäisi sen ettei cittin muutu yhtään sen paremmaksi autoksi vaikka kuinka haukkuisivat toyotaa, eikä muutu tojokaan virheettömäksi cittistä mollaamalla.

Äänestä
  • Vai on se jakomielitautinen provo toyotero taas päässyt äitinsä tietokoneelle.

    Äänestä

Noniin. Tästä viestiketjusta selviää parhaiten keitä täällä nuo provoilijat ovat...tälläiseen ei voi alentua kuin alle 15-vuotiaat ymmärtämättömät, huonon kotikasvatuksen saaneet pennut.

Äänestä
  • Olisivat sinun

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Passat. kirjoitti:

äiti antaa åsmalle 1,5 litraa siankermaa tuttipullosta ja 1kg sipulitee tangon välipalaksi,åsmå on sairas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu