Rakkaat ystävät, vahaamalla pillu ja peppu karvoja pääsette eroon karvoistanne muutamaksi viikoksi! ei näppylöitä, ei punoitusta, suosittelen =) VEET HOT WAX < saa että K SEKÄ S ryhmän kaupoista.
Tosiaan jos ei uskalla ihan vahaa kokeilla niin, voi aluksi saksilla leikata liian pitkät karvat siistiksi ja sitten lainata mieheltä partakoneen! Sillä sas kivoja kuvioita tehtyy jos inspiraatiota ja mielikuvitusta riittää.
Miehet taatusti tykkää.
Lycka till !
Helpoin tie posliiniksi!!!!
12
8576
Vastaukset
Ärsyttääkö pallien nahkaa? Moni Nainen tykkää posliinikuulista mutta ajeleminen ei oo helppoo...
- HOTWAX user
Sitä valitettavasti en tiedä että ärsyttääkö vahaaminen pallien nahkaa, mutta kannattaa kokeilla, ja muista rasvata kunnolla sen jälkeen.
- Palontorjunta
HOTWAX user kirjoitti:
Sitä valitettavasti en tiedä että ärsyttääkö vahaaminen pallien nahkaa, mutta kannattaa kokeilla, ja muista rasvata kunnolla sen jälkeen.
Osta aski tulitikkuja ja käräytä karvat.
- tyhmähkö
Pallien vahaaminen on suorastaan mahdotonta ja turhan veristä puuhaa omaan makuuni.
- IjustHadSex
Palontorjunta kirjoitti:
Osta aski tulitikkuja ja käräytä karvat.
no mut jos pillu palaaki ni siinä sitä sit ollaan :D:D::DD:D:Dd
- Karvat - yess :)
Minusta karvat ovat seksikkäitä oikeissa paikoissa. Hieman voi siistiä ja tietty pitää puhtaana. Ehkä jotkut toiset pitävät kynityistä broilereista, makunsa kullakin.
- täysposlu mies
on käyttää Veetin karvanpoistoainetta spraypullosta! Suihkautus ja 3-4 min. ja se onn siinä...
- itfeelsoguuuuuuud
täysposlu mies kirjoitti:
on käyttää Veetin karvanpoistoainetta spraypullosta! Suihkautus ja 3-4 min. ja se onn siinä...
oon muija ja eipä mul toimi se ainakaan... :d
Toimiiko se spray?? kun olen miettinyt sitö, mutta se on aika kallista..
- RehtiLädi
Tottakai toimii, siihenhän se on kehitetty. Käyt hakemassa pullon kaupasta ja alat suihkuttelemaan. Ei nää hommat oo niin vaikeita kun annetaan ymmärtää.
Jos ei tästä ketjusta vielä löydy vastausta niin kannattaa kysellä muista ketjuista. Ainii mutta sähän ootkin jo kyselly kaikista muista ketjuista. Nyt lopetat sen kyselyn ja testaat jotain keinoa. - tyhmähkö
RehtiLädi kirjoitti:
Tottakai toimii, siihenhän se on kehitetty. Käyt hakemassa pullon kaupasta ja alat suihkuttelemaan. Ei nää hommat oo niin vaikeita kun annetaan ymmärtää.
Jos ei tästä ketjusta vielä löydy vastausta niin kannattaa kysellä muista ketjuista. Ainii mutta sähän ootkin jo kyselly kaikista muista ketjuista. Nyt lopetat sen kyselyn ja testaat jotain keinoa.Mitenkä se suihkuteltava toimii verrattuna siihen bikinialueelle suunniteltuun voiteeseen?
Kaverin sanoi, että suihkutettava on ihan huonoa ja muutenki todella kallista. Ostin kaupasta rfsun harmaan tuubin, mitä käytetään karvojen ajelun jälkeen. Ilmeisesti rauhoittaa ihoa eikä tule punaisia näppyjä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita
Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko1902661Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi
Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy332285Huulitäytteet ja tekotisssit
Kylillä kulkiissa olen huomannut että tässäkin tuppukylässä on hameväki alkanut muokkaamaan ulkonäköään huulitäytteillä2072259Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen
"En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-82691741Drone-epäily Uudellamaalla
Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html1431371Sait mut mies heikoksi
Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m861224Stefan Therman. Vakava syyte ja vankila uhkaa.
Nyt ei taida mies selvitä enää selityksillä.1021178Loppuiko MTV3 näkymästä? Vinkki, miten näet mm. Salatut elämät jatkossa
MTV:n maksuttomien tv-kanavien (MTV3, MTV Sub, MTV Ava) näkyvyys Elisan palveluissa päättyi 12.5.2026. Tämä aiheutti har171062Oho! Martina Aitolehti teki radikaalin hiusmuutoksen - Uskaltaisitko itse?
Martina Aitolehti on menestyvä yrittäjä. Nyt hän on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukoissa Aitolehti nähdään451030- 84957