omistajaa ilmestyy aamuhuudolle? Missä vika kun pörssi on suljettu.
Montako osakkeen
jäsen natina
163288
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
En meinannut tänne löytääkään enää. Lienee pari tolpanväliä ilman lankaa tai satelliitti pudonnut joka on aiheuttanut äkillisen romahduksen. Odotellaan ja katsellaan mitä päivä tuo tullessaan. Kun muistais edes oman nimensä.
ollut se piiloleka tai joku. No kuitenkin hätä meinasi tulla kun näin, että suljettu.
Kunhan nyt ei bisnekset ihan tältä päivältä ole menetetty.
Piiloleka on toisella henkilöllä. Sutina, suhina tai sinne päin. Kyllä se tässä päivän mittaan mieleen tulee. Haa, nyt muistin. Sahara.
nyt muistui minullekin mieleen, mutta tuskin muistan viikon päästä. :)) Haljulta tuntuu kun pitää pesukone ja muutkin osakenousut ja pyörimiset tääl kertoo.
Pesukonetoiminta pitänee ajaa alas ainakin tältä aamupäivältä ja keskittyä odottamaan. Piiloleka heilunee hikipäissään ja tekee parhaansa. Epäilen kuitenkin, että vika on vielä ylemmässä johdossa.
todellakin ylemmällä, koska kaikki osastot on suljettu ei vain meidän, mutta odotellaan jos korkojen nousu avaisi yhtymän uuteen lentoon.
Luotan vahvasti keskijohdon kykyihin. Kyseessä on vain tilapäinen taantuma. Hallituksen puheenjohtaja ja muu hallituksen jäsenistö huomannee tilanteen. Tiedotus on hyvin hoidettu. Säännöt näissä tilanteissa toimimiselle lienee syytä kuitenkin kerrata seuraavassa kokouksessa.
että olisi pörssiin tehty nörttihyökköys, mutta minä pikkusen epäilen ja sekin että paperit olisi olleet kaikkien luettavissa.
Aina on hyvä välillä kerrata sääntöjä ettei unohdu, siinä olet oikeassa.
käy galleriassa, siellä on sulle viesti ja jatka sitä eteenpäin jos tiedät ositteen muille.
Luin epäilyviestin. En usko. On riidanhaastamista ja tietojen kalastelua.
http://munfoorumi.com/
mihinkään munfoorumin eri foorumeihin ei pääse, ei ainoastaan salakapakkaan.
vuosi pari sitten oli samanlainen hyökkäys myös sunpoint.net sivujen kaikille kotisivuille.
Tämä on osakkaiden tiedossa. Kiitos kuitenkin.
jonkinlainen wannabe jonka raha-asiat ain tärviöllä taivastelee nyt kaikenlaista kaikkialla. Not fair :((
On se kun ei niin ei. Muusta niin viis, mutta pääsiäisen odottelu jäi vähän vaiheeseen. Muitakin odottelun aiheita kuitenkin on, kuten helmikuu. Vai mitä. Hehe
ei ole heilunut lekan kanssa, vaan vika on johtoportaassa.
Koko pulju on nurin, pesutupaan ei pääse eikä ole päässyt kukaan. Odotamme ja toivomme uutta nousua.
on auki.