Tervehdys
Olisiko jollain tarjota mitsu tai hondan sarvitraktoria ja jos esim pelkkiä lisälaitteita. Myös kokemukset merkeistä kiinostaa. Itseä kiinostaa jotenkin tuo hondan F800 eniten
Olisiko jollain tarjota mitsu tai hondan sarvitraktoria ja jos esim pelkkiä lisälaitteita. Myös kokemukset merkeistä kiinostaa. Itseä kiinostaa jotenkin tuo hondan F800 eniten
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kovan tekemä avoharja Hondan sarvitraktoriin. Lisäksi sarja uusia harjoja. Jos kiinnostaa, ilmoita s-postiosoite, niin kerron lisää.
tässä maili joko oli jäänyt pois
[email protected]
olisko jollain tietoa mistä saisi esim ostettua lisä koneita esim peräjyrsimiä tai pieniä kyntöauroja
sain hommattua hondaan lumilingon ja on hyvä peli muutta olisko jollain jäänyt vieperäjyrsintä ei tarvitse olla välttämättä suoraan sopiva ja saa olla laittoa
Hei, ne uudet harjat vähän kiinnostaa. Mulla on Honda F700 ja siinä kulunut lakaisuharja uusimistarpeessa, jos ne tarjottavat vaikka sopisivat tähän. Lähetän tarvittaessa kuvan. Varsinaisesti olen etsimässä peräkärryä ja maanmuokkauslisälaitetta.
/JH
Mittaa lamellin reikä ja ilmoita s-posti, niin tuumataan niitä harjahommia.
Tere
Juu nyt sain hommattu tuollasen hondan F800 varusteita rupee olemaan kertynyt mutta vielä voisi tarjota jyrsin teriä tai peräjyrsintä. peräjyrsin ei tarvitse olal juuri hondaan sopiva voin koittaa sovitella muita siihen:
Terve, kerro tännekin, jos tiedossa paikkoja josta saa lisävarusteita. Itelläni F700 ja siihen pikku säädöllä sopii 800:sen varusteet, luulisin. Erityisesti haen peräkärryä ja auraa.
Jkka
Tervehdys taa eikö porukalla ole jäänyt kelekään peräjyrsintä ei tarvite välttämättä olla ihan timantti