jennifer lopez vai mariah carey?!

kertokaa teian mielipiteet!!
13838
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

mikä kysely tääkin on?? ...noo vastaan silti
Jennifer Lopez ehdottomasti...

Äänestä

jennifer on todella perseestä, en koskis pitkällä
munallanikaan sellaseen kanaan.

Äänestä
  • On hyvännäköinen, ja laulutaidoiltaan eri
    maailmasta kuin Lopez.

    Äänestä

Tietysti Jennifer Lopez. Se on yks
seksikkäimmistä olemassa olevista naisista.
Mariah on surkea.

Äänestä

Mariahin laulutaidot ovat aivan eri tasoa, kuin
Jenniferin; Mariah nimittäin osaa laulaa.
Jos vertailukriteeriksi otetaan taas ulkonäkö, on
Jennifer ehdottomasti parempi.

Äänestä
  • Mariah laulaa paremmin, mut on vietävän ruma!!
    Jennifer on sit taas paljo paremma näköne!!

    Äänestä

OOn täysin samaa mieltä kuin toi Girl!

Mariah on ohna perseestä, mutta Jenniferiä kyllä
naisi vaikka kuinka monta kertaa. On se kone!

Ihana perse!

Äänestä

Mariah ehdottomasti! Sillä on lauluääntä ja
mahtavat meijerit, siinä on tyyliä ja sillä on
kykyjä!

Äänestä

Jokainen, jolla on silmää naiskauneudelle, pystyy
näkemään että Jennifer Lopez se näistä kahdesta
se kauniimpi on (ja parempi kroppa, tissit mukaan
lukien!).
Laulutaidon suhteen taitaa mennä toisin päin
(vaikkakin Mariah Careyn tyyli on pysynyt tylsän
samanlaisena "ulinana" jo vuosikausia..).

Äänestä

Jennifer! Mariah ei oo edes kaunis!

Äänestä

Mariah ihan 100-0! J.Lo vaan kopioi Mimiä ja ikävä kyllä ei ole kovinkaan kummoinen laulutaito. Mariah taas laulaa kaikki suohon! Ei edes voi puhua samana päivänä näistä kahdesta!

Äänestä

Jennifer nätimpi ja kivempi. Mutta... käykääpä tuolla: www.jlodown ja kattokaa video (liittyy eläimiin). Itse en kyennyt katsomaan videota kokonaan, teki vain mieli itkeä, ja se mitä tuolta videosta löytyy, niin sitä jennifer käyttää. Ei herkkähermoisille. Ei missään nimessä. Kattokaa alku ja kelatkaa 2.10 kohtaan. Nyt saavat J.Lo-vihaajat entistä enemmän aihetta vihata häntä ja fanit saavat luvan itkeä. Katsokaa se video.

Äänestä

Minä hässisin kumpaakin. Lopezian tietysti persesuoleen ensin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Chantelle kirjoitti:

kertokaa teian mielipiteet!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu