Tämä tapahtui siis pari vuotta sitten, eli vuoden 2008 syksyllä, kun olin ystävättäreni ja muutaman tuttuni kanssa istumassa iltaa paikallisessa "räkälässä". Oli sen verran myöhäinen syksy, että ensilumikin oli jo kokeillut saapumistaan.
Istuimme nurkkapöydässä, jossa meitä istui viisi henkeä. Minä, ystävättäreni ja muutama paikallinen tuttu.
Olimme juoneet jo mukavasti, ainakin itse olin melko päissäni ystävättärestäni puhumattakaan. Tarkalleen ottaen kaikki alkoi siitä, kun ystävättäreni painoi suukon ohimolleni ja sanoi että hän lähtisi menemään.
En tiedä mikä minussa silloin naksahti: olihan ystävättäreni todella viehättävä ja kaunis. Hänellä oli punertava tukka ja kauniit silmät. Ystävättäreni ei vain herättänyt minussa sellaisia tunteita, että haluaisin hänet omakseni. Ei, minä pidin varsinaisesti eräästä toisesta naispuolisesta henkilöstä.
Katsoin, kuinka ystävättäreni kaikkosi paikalta ja minä laitoin hänelle viestin perään: minne menit?
Ystävättäreni kertoi menneensä haukkaamaan happea viereiseen puistoon ja minä menin hänen luokseen. Siellä hän istui ja minut kuullessaan tervehti. Istuin hänen viereensä ja suutelin häntä. Se taisi olla ensimmäinen virheeni sinä iltana, ettei jopa toinen?
Saavuimme asunnolleni: yksiöön. Ystävättäreni tokaisi että olin siivonnut siellä, viimeksi kun oli ollut sotkuista. Tyypillistä. Astelin ystävättäreni eteen ja suutelin häntä. Häneltä oli mennä jalat alta, joko minun tai humalan takia, mutta hän vastasi siihen. Ohjasin hänet patjalleni ja riisuin hänen yltään paitaa samaan tahtiin, kun hän riisui housujani. Puhelimeni soi, mutta en ollut kuulevani sitä.
Hieroin hänen rintojaan ja hän hengitti syvään. Katsoin häntä silmiin ja suutelin häntä pitkään. Annoin huulieni valua alemmas ja alemmas. Annoin kieleni leikitellä ja ystävättäreni kiemurteli vaivihkaa.
Olisin jatkanut tällaista leikkiä pitkään, mutta ystävättäreni vannoi lopettamaan. Kysyin, oliko kaikki hyvin mutta hän ei vastannut. Hetken kuluttua roolimme vaihtuivat ja hän otti -tiedätte-kyllä-minkä- huostaansa ja aloitti hellävaraisen, mutta perhanan tehokkaan suuhoidon, jota en ollut kokenut aikoihin. Hengitykseni tihentyi tiheytymistään mitä enemmän ystävättäreni jatkoi. Hän siveli pallejani, teki hitaasti, että nopeasti. Välillä hän kiusoitteli vain sitä yhtä kohtaa, josta olin saada aikamoisen slaagin. Taivas!
Sitten olikin aika tositoimiin.
Asetin ystävättäreni jalat haralleen ja asetuin hänen ylleen. Kysyin jännittääkö häntä, mutta hän hymähti. Ei siis, minua nimittäin vähän jännitti. Asetin itseni hänen sisäänsä ja aloitin tasatahtisen valssin. Tunsin kuinka hän oli hiestä märkä. Nuolin hänen rintojaan ja kaulaansa, toisella kädelläni hyväilin hänen klitoristaan saaden hänet inisemään. Asetin hänet nurinperin ja rakastelin häntä takaa päin. Asetin käteni hänen vyötäisilleen: jestas tämä nainen oli hoikka! Olin laueta, mutta päätin, että en vielä aio tehdä sitä.
Nostin ystävättäreni ja kippasin meidät nurin niin, että hän oli päälläni katsoimme toisiamme ja ystävättäreni aloitti hoitelemiseni. Hän aloitti hitaasti ja hymähti. Suljin silmäni, mutta en voinut vastustaa kun meno yltyi. Hänen kauniit, pienet mutta terhakat rintansa, heiluivat rakastelumme tahtiin ja hän oli aivan halkeamispisteessä- ja niin olin minäkin. Ne loput viisi minuuttia olivat jotain aivan taivaallista: hieroin hänen klitoristaan ja toisella rintaa, hän hoiteli toisella kädellä pallejani ja piteli toisella kiinni. Meno oli aika rajua ja hän vuosi hieman verta sen takia. Kaikki päätyi hänen laukeamiseen, mutta ennen kaikkea myös minun- täydellinen ajoittaminen, jos voisin sanoa.
Otin ystävättäreni kainalooni ja suutelin häntä kaulalle. Hän hymähti hengästyneenä ja sanoi, että enpä olisi uskonut. En olisi minäkään. Teimme tämän saman vielä toistamiseen aamulla, jonka jälkeen hän katosi. Toki näin häntä, mutta hän ei halunnut muistaa koko asiaa sillä mikäpä siinä, näin kavereiden kesken.
Pelkästään vain kavereiden kesken
roope:0113
0
13058
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061