Minulla oli km joulukuun alussa eli itsenäisyyspäivää ennen tyhjennettiin lääkkeellisesti. KM:sta aikaa siis noin 5 vko. Menkkoja ei kuulu, joten teinen eilen testin. Digitaalinen raskaustesti näytti raskaana "3 viikkoa hedelmöittymisestä" eli olisin vko:lla 5.
Ei muutakun apteekkin ja apteekin testi peliin. Vahva plussa saman tien, ei tarvinnut odotella. Voiko mulla olla noin hiivatisti hormonia vielä kropassa kun näyttää niin vahvaa plussaa! 21.12. mulla otettiin hormonit ja lääkäri soitti kotiin ja sanoi, että ne olivat laskeneet hyvin ja ei mitään hätää. Lukemaa en muista. Voinko mä olla raskaana vai onko tämä vielä vanhoja höyryjä??? Lääkäriaika on joka tapauksessa tilattu. Voisitteko saman kokeneet jelpata. Onko kokemuksia raskaushormoneista?
KM ja uusi raskaus Auttaisko joku...?
...aada
2
590
Vastaukset
- jamdgtmajgj
Vaikuttaa uudelta raskaudelta. :)
- ...aada
Ja niinhän se olikin. Raskaana. ihmeellistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433523- 362134
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301809- 161567
- 231538
- 111467
- 241397
- 141257
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781215- 251145