Saittihäiriköllä ripuli

Kokoomuksen mustaaminen on hänelle pakkomielle
371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

" Kakssuuntanen?"
Harhailet siihen malliin?

Äänestä
  • Ei kun sulla on aika yksisuuntainen mielialahäiriö. Mitä muuta voi olla umpimielisellä ja tylsämielisellä demarilla.

    Äänestä

  • hoitoon vaan ja heti kirjoitti:

    Ei kun sulla on aika yksisuuntainen mielialahäiriö. Mitä muuta voi olla umpimielisellä ja tylsämielisellä demarilla.

    Mikään noista ei päde, mitä umpityhmänä esität. Yksisuuntanen kyllä. Suunta kokoomus oppositioon tyrädemarien rinnalle tupeksimasta!
    Kaatu se Paavokin?
    Syyt samat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hoitoonohjaus kirjoitti:

Kokoomuksen mustaaminen on hänelle pakkomielle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu