Mikä???

Olen täyttämässä 15v ja haluaisin ostaa mopomönkijän.Mulla on neljä vaihtoehtoa:Kymco mxu,
Aeon cobra,Aeob revo2 ja SMC cbw.Ei ole kokemusta mopomönkijöistä,että voisiko joku kokeneempi neuvoa ja sanoa mikä pitäis ostaa...KIIRE!!
2477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siis Aeon revo2*

Äänestä

Tiedoksi että mopomönkijöillä ei saa ajaa mopoille sallituilla pyöräteillä. Turhia vekottimia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SMC??? kirjoitti:

Olen täyttämässä 15v ja haluaisin ostaa mopomönkijän.Mulla on neljä vaihtoehtoa:Kymco mxu,
Aeon cobra,Aeob revo2 ja SMC cbw.Ei ole kokemusta mopomönkijöistä,että voisiko joku kokeneempi neuvoa ja sanoa mikä pitäis ostaa...KIIRE!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu