bb tähti rivossa kuvassa -katso!

http://twitpic.com/3rwqmy

ja seisooko tolla?
6786
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei kyllä yhtään kiinnosta. Aivan sama mikä kuva on.

Äänestä
  • Matkalla vessaan taitaa olla isompi asia yllättänyt.

    Äänestä

No onpas rivo kuva!

Äänestä

Niko, hei.. pidä vaatteet päällä! Pliis! Tuossa vartalossa ei ole mitään katsottavaa.

Äänestä

mut jos toi bb on brisitte bardoo tai barbi benttoni ni vois kattookki.
mut varmaan taas joku homo eli dna vikanen pojankolli ni ei kiinnosta.......pitäs lopotomia sallia mut nykyään noi iskee persiiseen saman rahan täytteen muodossa.hyvä ettei kela jo totakin korvaa et sais pojat ihan omat tissit.

Äänestä
  • mut lothar tietty siellä kuikistelee

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JPVP kirjoitti:

http://twitpic.com/3rwqmy

ja seisooko tolla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu