Uusimpia trendejä Suomessa nykyään:
- Huumeidenkäyttäjät sekä psykologisista ongelmista kärsivät ovat joutumassa design-huumeiden kehittelijöiden (esim. kemian, biofysiikan opiskelijoista tms. koostuva pienehkö ryhmä sekä kovaksikeitetyt rikolliset) orjiksi ja koekaniineiksi sekä kulttimaisen aivopesun, perheestä erottamisen sekä toisiaan arvaamattomien muuntohuumeiden avulla "terapoivien", yleensä mielenterveysongelmista kärsivistä koostuvien ryhmien mielivallan alle.
Virallinen huumeidenkäyttäjien hoito samoin kuin psykiatrinen laitoshoito ollaan ajamassa miltei täysin alas vedoten kansanterveyden "säästöihin" !! Tämä tilanne on totaalisen hullu (eivät suinkaan kovasta yhteiskunnastamme kärsivät herkät nuoret). Kymmeniä tuhansia nuoria on jo pudonnut täysin kaikkien turvaverkkojen ohi, kiitos yleistyneen piittaamattomuuden ja kovien asenteiden. Tilanne pahenee koko ajan. Jyväskylän laukkusurman tapaisia asioita tulee tapahtumaan lisää.
Sinä, joka luet tämän: Vahdi tarkkaan lapsiasi ja nuoriasi! Ota kaikki pienetkin vihjeet tosissasi sekä laita tätä viestiä eteenpäin kaikille tuntemillesi tahoille sekä ota yhteyttä kansanedustajaasi sekä kuntasi terveydenhuollosta vastaaviin piireihin estääksesi tämäntapaisen kehityksen.
Huumeidenkäyttäjät joutumassa design-huumeiden kehitt...
jotainrajaa
1
517
Vastaukset
- eihajuakaan
No siinä oli taas foliohattuteoriaa kerrakseen.
Ei sulla satu olee mitään linkkiä, edes jollekki foliohattusivustolle, jossa tuota teoriaa puitaisiin? Vai kuulitko tästä jostain muualta? Ääni kertoi sen?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73883
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104748- 43631
- 36623
- 47613
- 30601
- 40595
- 50560
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34557- 37496