Ja Ripan toinen yksityisyritys TAIDEPAJA jotenkin hankaluuksissa. Taidepajassa "valitaan häiriöitä", mitä sillä tarkoitetaan? Pankaa siellä PKSN:ssä nyt edes joku fiksumpi kansakouluun.
Onko PKSN
Naku
171447
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
riippa vasta keksii häiriötä, miksi otti pedofiili sivustonsa alas.
Tullut taas vaikeuksia viranomaisten kanssa.
Onhan vähän erikoista myydä nuorten poikien kuvia netissä, olla PKSN:n puheenjohtaja, sekä tehdä kiusaa Naturistiliitolle NATURISTIPÄIVÄN järjestelyissä. En enää yhtään ihmettele, että yhdistykset potkaisivat pihalle moisen pellen.
jo ole ihan OK, katsotaan mitä tulee...;)
Eiköhän se säälittävä PKSN ole jo lakannut olemasta. Ei ole mitään isompia vähään aikaan kuulunut. Satuolennotkin ovat sen jo hylänneet. Kiitos Suomen naturismille!
Alkuvaiheessa ei vielä anneta nettiyhteyksiä. Monäkin jouyduin olemaan 4 viikkoa ilma päsyä tänne. Ripa tulee ehkä mukaan viikon pästä jos ei tule onmgelmia.
Yhdenmiehen-yhdistyshän lakkaa olemasta vasta kun arkun kansi naulataan kiinni.
Säälittävä juttu tuo "PKSN" sinänsä. Mutta sisukas kaveri – jaksoi yli vuoden ottaa tällä palstalla turpiinsa päivästä päivään, mennen tullen! Melkein tulee maalitaulua ikävä...
Omissa sivuillaan näkyy äijä edelleen keskustelevan sujuvasti itsensä kanssa, omalla jäljittelemättömällä tyylillään. http://www.naturisti.org
Voisi melkein olettaa, että kamelin selän on katkaissut viranomaisten kiinnostuminen miekkosen toisen sivuston sisällöstä, missä oli selviä viitteitä pedofiliaan. Sivusto on ollut viikkokausia ajettuna alas.
Googlella löytyy:
> Taidepaja - Art Haus Finland
> TAIDEPAJA ON KORJAUKSESSA, PALAA MYÖHEMMIN
> TAKASIN, VALITAAN HÄIRIÖTÄ !
> taidepaja.korvessa.net/
PKSN on saavuttanut toiseksi suuriman yhdistyksen paikan ja voi loistavasti, siitä Teille kaikille ahkerille kirjoittajille kiitos, Te nostitte PKSN parrasvaloihin. KIITOS !
Keskustelussa on selvitetty kaikki oleellinen kuka sai turpaan ja kuka muuta.
Lue viesti: http://naturisti.org/keskustelu/viewtopic.php?t=25
Taidepaja tulee uusilla kuvilla nettiin lähiaikoina, edelliset teki hyvin kauppansa.
-Uutta on myös tulossa, tulee tailijavieras mukaan.
Ne kaksi ovat naturistiyhdistyksiä. PKjne on keskittynyt häiriköimiseen ja siinä se on Suomen suurin ja johtavin.
Lue viestiketju perusteellisesti huomaat totuuden, PKSN oli täysin altavastaajana keskustelujen kuumimpana aika kun n. 750 turkulaista antoi palaa solvauksen piikkiin.
Selvitys löytyy: http://naturisti.org/keskustelu/viewtopic.php?t=25
Lue viestiketju perusteellisesti huomaat totuuden, PKSN oli täysin altavastaajana keskustelujen kuumimpana aika kun n. 750 turkulaista antoi palaa solvauksen piikkiin.
Selvitys löytyy: http://naturisti.org/keskustelu/viewtopic.php?t=25
Juu, taidat olla oikeassa, "PKSN" lakkaa olemasta vasta kun arkunkansi naulataan kiinni! Mutta...mihinkäs ne kaikki satuolennot haudataan??
Mistähän niitä sikiää, kun ne eivät ainakaan voi "silleen" lisääntyä.
Mitkä satuolennot?
Et kai vaan koita syöttää PKSN:le noin 750 turkulaisen nimimerkkiä jotka lähes vuoden herjasi PKSN:n joka tapaamista ja toimintamuotoa?
http://naturisti.org/keskustelu/viewtopic.php?t=25
Kaikesta voidaan edelleen keskustella, on ensin laitettava keskusteluhistoria nettiin esille että nähdään mitä on jo keskusteltu, ei tarvitse kerrata.
Voisit pitää hallituksen istunnon samalla kun istut pöntöllä ja miettiä, haluatko todella, että oikea keskusteluhistoria julkaistaan.
mm. teenager, sekä Tuula ja Kalevi
Siispä: Jakeluun menee. (ei tänne)