Kyse ei ole enää

siitä oletko se sinä vaan missä sinä olet?:)

sitä paitsi, myöhästyn tunnin takiasi töistä koska luulin että tänään on perjantai...sun syy...höpsökkä
1127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No tässä minä olen koko perhanan perjantai aamun ollut kurahaalarit jalassa perse penkissä kiinni sinun löpinöitäsi lukemassa. No, olkoon sitten torstai, sama se. Nyt kyllä tulee kuuma näissä muovihousuissa, että taidan lähteä laskemaan niitten kanssa mäkeä, hyvin luulisi liukuvan ;))

Olen siellä samassa paikassa ensi viikon lauantaina. Tuu jos huvittaa, siellä mut näät :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

siitä oletko se sinä vaan missä sinä olet?:)

sitä paitsi, myöhästyn tunnin takiasi töistä koska luulin että tänään on perjantai...sun syy...höpsökkä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu