KOTIMAISET JULKKISJUORUT

MARTINA AITOLAHDENN KAPPALE ON HUONO
96973
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

KYLLÄ.Asiaa puhut.Kaikkien ei pitäisi laulaa :/

Äänestä
  • Ainakaan muitten kuullen...julkisesti.

    Äänestä

Näitkö Vanessan tai Marcon ravintolassa, kuulitko mehevän juorun, onko jollakin kihahtanut maine päähän?

Äänestä

Mä toivoisin, että kukaan-siis yksikään- ei ostaisi sitä levyä. Se oliskin hauskaa!

Äänestä
  • sen suku uusi toyboy sen perhe ainakin ostaa ;) Nehän kaikki on vallan innoissaan kun heitin oma IIIIDOOOLI teki levyn.....sallittehan edes mun nauraa.....

    Äänestä

Kaikki tällaset "julkkis" sekot laulajat voi surutta skippaa. Jos sitten joku kaveri sanoo, et on muuten hyvää kamaa voi kuuntelua yrittää.

Muutenkaan tämä Martina ei kiinnosta pätkääkään, mutta uutinen missä kerrottaisiin tämän vetäneen liikaa huumeita viinaa lääkkeitä ja kuolleen siihen trippiin ylittäisi kiinnostuksen rahan hetkeksi. Samasaa GENREEN kuuluu monta muuta vastaavaa "julkkista".

Äänestä
  • 👍👍👍

    Äänestä

NIIN ON! Puhut vähän, mutta asiaa!

Äänestä

Ihan paska! Haaskattu aikaa turhuuteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JK kirjoitti:

MARTINA AITOLAHDENN KAPPALE ON HUONO

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu