Tomi Riihimäki, lipilaari...

..tuli mtv:n vaalikoneesta 82 prosenttisesti demareiden vihollinen no1:lle!
Toinen vaalikone antoi RKP:n , se tuntui jo herjalta. Tein kyllä todella nopeasti kysymykset....
Tämä kaveri on televisiossa kyllä heittänyt hyviä juttuja verotuksesta ja suomalaisen yhteiskunnan älyttömyyksistä.
Loikatkaa Lipilaareista kokoomukseen, niin ääniä tulossa......
5272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tulevat vielä johtamaan Suomea ja Eurooppaa. Sillä, että heitä olisi tällä hetkellä kourallinen, ei ole mitään merkitystä.

Äänestä
  • Liberaalius olisi hyvä asia, mutta sosiaalipummeja ja muita agraarisosialisteja on aina yhteensä enemmän kuin liberaaleja ja taitaa tulla olemaan myös tulevaisuudessa.

    Äänestä

  • ikävä kyllä kirjoitti:

    Liberaalius olisi hyvä asia, mutta sosiaalipummeja ja muita agraarisosialisteja on aina yhteensä enemmän kuin liberaaleja ja taitaa tulla olemaan myös tulevaisuudessa.

    täsmälleen oikeaan suuntaan, mutkien kautta mutta vääjäämättä. Liberalismi on ihmisen poliittisen evoluution viimeinen muoto. Muunmuassa sosialidemokratian (sosialismin) aiheuttama egoismi; ihminen käpertyy koteloonsa, on eräs muutosvaihe eteenpäin...

    Äänestä

  • ...

    Äänestä

  • Otsikossa kylmää hikeä kirjoitti:

    ...

    Väyrysellä noin suuri valta?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


demarien vihollinen no1 kirjoitti:

..tuli mtv:n vaalikoneesta 82 prosenttisesti demareiden vihollinen no1:lle!
Toinen vaalikone antoi RKP:n , se tuntui jo herjalta. Tein kyllä todella nopeasti kysymykset....
Tämä kaveri on televisiossa kyllä heittänyt hyviä juttuja verotuksesta ja suomalaisen yhteiskunnan älyttömyyksistä.
Loikatkaa Lipilaareista kokoomukseen, niin ääniä tulossa......

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu