Uusi aikuisviihde store Iisalmeen!

Tulee keskustaan parin viikon päästä. Omistaja Reijo Reikäänpää.

VIP-passin saa kunhan lahjoittaa hevosenkyrpa dildon ja Meduusa Hades silikoni nuken.

Ps. Löytyy maailman rankinta kamaa... Parahin runkut... ja saman henkiset naiset!

Be Free! Spermat ja pillumehut uuuuuhlaalaaaa
2695
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kiitos tiedotteesta, parahin runkkufrendi. lahden just hevosteurastamolle kyrpäostoksille.

Äänestä
  • Noniin, hyvä että löytyy samanhenkisiä vittunaamoja! Elkääkä pistäkö sitä miinusta. Vitun vinukkiHOMOT. Let the sperm swallovin begin, cunts.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaikkien ystävä Reke kirjoitti:

Tulee keskustaan parin viikon päästä. Omistaja Reijo Reikäänpää.

VIP-passin saa kunhan lahjoittaa hevosenkyrpa dildon ja Meduusa Hades silikoni nuken.

Ps. Löytyy maailman rankinta kamaa... Parahin runkut... ja saman henkiset naiset!

Be Free! Spermat ja pillumehut uuuuuhlaalaaaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu