Voin miehenä sanoa rakastavani kaikkea seksiä ja pyllyseksi on aivan ihanaa kun on se oikea nainen. Ei nainen välttämättä pidä nk. ekasta kerrasta mutta kaikki paranee aina.
Voisin jopa sanoa etten voisi seurustella naisen kanssa joka ei anna pyllyseksiä, sillä se on suhteen suola.
Pyllyseksi naisen kanssa
20
6013
Vastaukset
- TEROOOOOOOOOOOOO
oot täystero
- Pyllysexxx
Pyllysex, pyllysex, se se on elämän suola!
- diudiudiudui
Naisen kans, eikä ymmärrä muuta ku sontaluukun päälle. Sulle välttäs umpihomoki kaveriksi.
- Täyshetero
Miltä se pyllyseksi miehestä tuntuu itselläni ei ole moisesta kokemuksia tyttöystävä löytyy mutta siitä on vaikea puhua sille?
- täyshetero
Eikö täällä kukaan ole pannut takapuoleen........... Miltä semmonen tuntuu?
- tutyma
täyshetero kirjoitti:
Eikö täällä kukaan ole pannut takapuoleen........... Miltä semmonen tuntuu?
kokeile kurkulla......sittempa tiedat milta tuntuu!
- Q
Mahtavaa se on hyvässä seurassa :)
- pelihintti
Etenkin jalkapalloseurassa.
- hoihioo
Jos joku mies kyselee, miltä tuntuu, kun naista rykitään pesläpeen, niin mene homobaariin ja hae ansaitsemasi ystävä sieltä. Samalta se varmaan tuntuu niin miehestä kuin naisestakin. Googleta, ellet vielä tiedä, mikä tarkoitus sillä reijällä on. Oletko muuten kokeillut piliäsi nenään ja korvaan...varmasti vieläkin mahtavampaa...mutta älä sotke naisia leikkeihisi.
- SE ON MAHTAVAA
Vaimoni rakastaa pyllyseksiä... http://pervy-puppy.tumblr.com/
- anurator
WAU !
- Tuhkaluukun taikaa
Tota kun sais ja lämmintä muusia, niin ei tarvitsis edes sitä muusia!
Ja taas estoiset uskovaiset hilluu täällä maailmanlopun ennustuksineen. Menkää lukemaan sitä raamattua tai jotain muuta hihhulijulkaisua. Hus, hus! - WAU !
anurator kirjoitti:
WAU !
http://myslutbelongstome.tumblr.com/post/33854735029/using-him-as-he-craves-to-be-used
- H.E. Tero
Homot vetää perseeseen, se on selvä juttu! Naista naidaan siihen oikeaan paikkaan. Joka ei saa naista tortun kautta tyytyväiseksi on aikalailla hinttari!
- ?????
Homot panee naista? Mitäs ne sitten on jotka panee miehiä?
Taidat olla hinttari, kun tuskin olet saanut koskaan naista tyytyväiseksi.
- Kake Iivana
Mie jyystän ja nuolen molemmat reijät, soita heti! p.0405165477
- Anonyymi
Tama on saastaista! Ihmisen tulee elaa selibaatissa ja suuressa karsimyksessa niin kelpaa Jumalalle. Joudutte kaikki kadotukseen!!
- Anonyymi
Kyllä naista pitää panna kaikkiin kolmeen reikään säännöllisesti ja usein. Vai sillä tavalla oppii kalua reikiinsä haluamaan.
Ensimmäiseen peppupanoon nainen usein suostuu vastahakoisesti, mutta muutaman kerran jälkeen voihkii nautinnosta, kun kalu työntyy pakaroiden väliin. - Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/L8p0C9
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t745608- 353141
- 432748
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402082Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin272065Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?291869- 1001844
- 1741782
Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241478Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna171258