DNA Oy on rosvo

VammaDNA

Karttakaa kaukaa DNA Oy:n rosvousfirma. Laskut ovat puolta isompia kuin kilpailijoilla ja asiakaspalvelu on huonointa mitä ikinä olen missään kokenut ja kun yrität irtisanoa liittymäsi niin sinua laskutetaan perusteetta vielä kaikesta mahdollisesta ja mahdottomasta. DNA Oy:n sietäisi poistaa maailmankartalta lopullisesti. Ja firman himokkaat rahankerääjät laittaa ikuiseen velkakierteeseen. Kyllä, olen katkera DNA Oy:tä kohtaan enkä ikinä tule asioimaan DNA Oy:n kanssa ja tulen aina kaikille suosittelemaan ettei kannate rahojaan hukata mihinkään niin huonoon kuin DNA Oy.

7

726

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ******

      Suosittelen DNA:ta kaikille, laskulisää tulee jos ostelet limukoita tai pizzaa kännykälläs.

      • AntiDNA

        sinä oletkin DNA:n kätyri. DNA on surkeinta roskaa mitä ihminen voi itselleen ottaa. KIERTÄKÄÄ DNA KAUKAA, TULEE ONGELMIA MUUTEN!


      • jalmari 1600
        AntiDNA kirjoitti:

        sinä oletkin DNA:n kätyri. DNA on surkeinta roskaa mitä ihminen voi itselleen ottaa. KIERTÄKÄÄ DNA KAUKAA, TULEE ONGELMIA MUUTEN!

        omakohtaiset havainnot dnasta. laskut pieneni kun vaihtoi elisasta dnaan noin 60e/kk-> 30e/kk mutta amalla putos kuuluvuudet. ennen elisalla samassa paikassa 3g ja täydet kuuluvuudet, dnalla ei 3g ja kuuluvuutta max 3 palkin verran.. sama puhelin, sama paikkka.. jatkuvasti herjaa: verkko ei vastaa, verkko hylkäsi pyynnön, ei sallittu, puhelut katkeilee, yhteysvirhe jne. hermot menee..


    • Heh heh :DDD
    • hyvää home

      mokkula on kyllä ollut hintansa väärti, ei valittamista täällä

      • DENAR O PARAS!!!!

        Mokkula tosiaan pelittää tosi hyvin,,, se täydellä nopeudella on tosi hyvä. toimii tääälä Pyhäsalmessa. Suosittelen DNA; ta.


    • dna on hyvä

      dna, pienimmät laskut mitä olla saattaa, mokkulakin toimii hyvin. kovilla pakkasilla vähän, hyvin vähän hidasteli. Aiemmin sonera, jolla hirvittävät laskut. jo perusmaksu oli niin suuri ,että sillä summalla puhun nyt yli vuoden. Pitkällä tikullakaan en enää soneraan....

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma

      Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?
      Sinkut
      416
      2213
    2. Odotan sitä hetkeä

      kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh
      Ikävä
      66
      1347
    3. Olen melko vakuuttunut

      etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok
      Ikävä
      83
      1320
    4. Leijonat Maailmanmestareita!

      Ihanaa Leijonat, ihanaa!!!
      Maailman menoa
      137
      1208
    5. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      89
      1171
    6. Minkälaisessa asennossa

      Haluaisit kaivattusi kanssa olla?
      Ikävä
      100
      1037
    7. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      133
      954
    8. Sinä siellä lähistöllä

      Tahtoisin tutustua paremmin 💫
      Ikävä
      48
      890
    9. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      47
      821
    10. Sitä saattaa vähän hölmöillä

      rakkauspäissään, jos tunteita on enemmän kuin osaa käsitellä. Alkuhölmöilyt on söpöä ja sallittavaa.
      Ikävä
      60
      770
    Aihe