Mitä Controlmanin siivottomat

jätökset tekee saitilla vielä tähän aikaan.

Ylläpito HOI!
271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Controlmanin jätöksiä, että päätimme raivata varmuuden vuoksi riitävästi tilaa myös tulevia poistoja varten. Varsinkin kun palstan kingi Kapi tulee, niin sen jälkeen Controlmanin sontalinko lähtee taas käyntiin täydellä teholla. Toisaalta onhan nuo Controlmanin kirjoitukset hyviä muistutuksia normaaleille ja arvostavat terveyttään entisestään. Pyydämme kärsivällisyyttä.

Äänestä

Ryssä-ernestoa vituttaa, kun itkupillin poistoyritykset eivät onnistuneet. Hoh, hoh, hooooooo, hoh, hoh, hooooooooooo, kynsi aikasi kuluksi niitä pieniä homomuniasi, töihinhän sinulla ei ole kiirusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pili-palle kirjoitti:

jätökset tekee saitilla vielä tähän aikaan.

Ylläpito HOI!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu