Iida se jaksaa tyrkyttää itseään kaikille. Tyrkyttää kaikille paitsi kunnollisille miehille joista voisi saada pysyvänkin uskollisen Miehen. voin myöntää suoraa että olen hieman kateellinen. ihmeen paljon näitä Lorttoja vain nykyisin on. todellakin ihmeen paljon.
BB - Iida Ketola Ja Renne Korppila Suhde !
Jeppouaaaaaaaa
103100
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Pitäiskö sen jätkänki kattoo peiliin!
Kaunis vaimo (nyt ex) ja asiat muutenkin hyvin. Sitten bumbbaa jotain hiivaperseitä!
Tais kysi nousta päähän kun joku jopa tunnisti sen baarissa.
Ex-vaimonsa oli kauneuden lisäksi myös älykäs.
Ai jaa. va ni in
vai inn
sellasia ne miehet on, ei yks ikinä tunnu riittävän! miks IHMEESSÄ pitää mennä naimsiin jollei jumalauta osaa sitoutua?!
Hei
Katsoin Viidakon tähtösiä ja mielestäni Iidan käytös- ja puhetavat olivat ihan kamalia. Vaikea ymmärtää, että nuori nätti nainen viljelee tuollaista rumaa puhetapaa. Rennestä en tiedä mtn. mutta ilmeisesti vakka kantensa valitsee.
Onnea vaan parille, toivottelee fossiili.
Onneksi en tiedä näitäkään turhakkeita.
Iida on NIIN tyhmä, ettei Rennen vaikuttimista voi erehtyä. Muija on pelkkä panopatja johon Renne tyhjentää kassinsa. Tyhmällä blondilla ei muuta käyttötarkoitusta olekaan kuin toimia spermaviemärinä=)
Tuo Iida on kyllä tyhmä ja ylimielinen. Aika jännä puhetapa näillä chatjuontajilla, Iidalla ja Katrilla, kun he eivät käytä ollenkaan ä-kirjainta puhuessaan. Seuratkaapa.
Näin justaan kuvan tästä beebee-iidasta. En tunne koko ihmistä :-o Haittaakse?
Kuinka nää edelliset bb-hahmot onkaan julkisuudessa mutta viimeisimmästä ei ole oikeastaan yhtään?