Tuttu merkki kärjessä

5287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

japsiautot on aina kärjessä näissä auton laatua mittaavissa tutkimuksissa ja tilastoissa. Ja ranskanautot aina viimeisiä.

Äänestä

tämä on erittäin katkera pala :)

Äänestä
  • Sitikkamiehet voivat lukea esim. ADACin tai Dekran tilastoja, joita tojomiehet eivät jostain kumman syystä linkitä tänne.

    Äänestä

  • tai näin kirjoitti:

    Sitikkamiehet voivat lukea esim. ADACin tai Dekran tilastoja, joita tojomiehet eivät jostain kumman syystä linkitä tänne.

    Toyotahan voittaa niissäkin sitikan ihan suvereenisti.

    Äänestä

Possu ei ole meidän teillä kovinkaan yleinen.
Jos taas viitaat Japanilaisiin, niin ei tuo tutkimus niistä tee yhtään parempia ajettavia, mukavampia tai hiljaisempia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laatua Japanista kirjoitti:

http://www.autobild.fi/artikkeli/1780/tuv-raportti-2011-katsastustilastojen-parhaat-ja-huonoimmat/

http://suomenkuvalehti.fi/jutut/talous/naissa-autoissa-vahiten-vikoja-enta-ajokilometrit

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu