Meinaan sitä että Jorma kysyi sivuillaan neuvoa kuinka suhtatutua Kari Linnan uhkauksiin oikeustoimista. Lupasi neuvojalle joidenkin viikonloppuravien analyysit palkkioksi asiassa, jossa liikutaan vähintään kymppitonneissa.
Todella heikko esitys. No, jos jäbä tarjoaa banaania koko banaanilastin purkamisesta, niin tuollainen röyhkeys jää minulta väliin eli olkoon litkussaan päätä myöten, kun saituri moinen on.
Vuoksenmaa on sniidu jätkä
NeuvoaEiAntava
2
463
Vastaukset
- don 2
ne olis ton nössön rahoja leikkaamassa välittömästi.
- Kyrpä tanassa
Onhan Suomessa useitakin mafioita. Esim RAY, Veikkaus.. jne..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 991736
- 741494
- 501427
- 581346
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041308SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p10988- 36847
- 60781
- 49774
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41755