Mistähän johtuu, että tällä Citroen palstalla näyttää enemmistö olevan muita kuin Citroenin omistajia. Kova on Citroenin vetovoima. Tällaista suosiota tuskin millään autolla, tämä lupaa hyvää Citroenin tulevaisuudelle.
Sanokaahan mistä johtuu
Ihmettevä C5
24704
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Se pistää autottomankin kakaran provoilemaan. Saati käytettyyn Toyoataan sortuneen. Samalla hinnalla olisi saanut loistavan Citroenin. Paremman ja nuoremman. Sen kun tajuaa, on se monelle kova paikka.
mitkä laatutestit osoittavat sitikan paremmaksi kuin esim. toyotan ?!?!?!?
ööööhh ittelles! Kannattaa opetella luottamaan itseensä eikä testeihin tai tilastoihin. Se juuri on teissä tojopojoissa vikana. Ette uskalla luottaa itseenne, vaan yleiseen mielipiteeseen. Voi raukkoja...
Citroen taitaa olla se yleisin pilkan kohde kun Ladan tuonti on loppunut.
No ei ole haitannut vaikka mistä öljynlennätyksistä kerrotaan. Jos sinua sanotaan hulluksi niin tokkopa olet sitä, antaa vain muitten ilmaista mielipiteitään sillä hulluilla on tunnetusti halvat huvit.
Muuten taitaa olla sitä viimasuojakeliä ympäri Suomen nyt, vai olisiko syytä avata keulaa paremmin pakkaselle ettei lämpene liian äkkiää.
Aniharva Citroenin omistaja on kiinnostunut muiden mielipiteistä. S24:n autopalstoilla pesii paljon teini-ikäisiä tai kehityksestä jälkeen jääneitä aivonäiviöitä.
Niinpä tuloksena on palsta, jossaa on provoilijoita itseään nöyryyttämässä ja näitä (tuloksetta) piiskavia kirjoittajia. Toyotan kannattajien itsetunnon puute näkyy täälläkin selvästi.
Eilen kerrottiin uutisissa, masentuneisuudet on lisääntyneet 20 vuodessa kymmenkertaisesti ja vuodessa jää työkyvyttömäksi 4000 henkeä meillä suomessa, eikö se ole suurinpirtein tojotan myynti määrä. Kyllä noista kirjoituksistakin näkee selvästi, että joidenkin henkinen tasapaino järkkyy.
sekaisin vuodessa niin kyllä niitä riittää tänne aina muutama ja heidät tunnistaa helposti noista kirjoituksista sillä he eivät näköjään ymmärrä mitä kirjoittavat, saatikka kykenevät vastaamaan kirjoituksistaan. Eli suomeksi sanottuna vintti alkaa olla pimeänä.
jetsulleen.
vintti alkaa pimetä niin silloin ei ainakaan kannata lähteä autokaupoille saatta käydä niin, että huomaa olevansa sitikan omistaja tieten tahtoen.
olla siinä, että sitikan omistajilla on niin krooninen vitutus päällä ettei enää innosta saitilla käydä, mutta onneksi on ystäviä jotka pitävät palstaa pystyssä ettei kokonaan lopeteta ja saahan siinä samalla ne sitikan omistajat, jotka jostain syystä ovat vähän onnellisemmassa olotilassa, laatutietoa siitä mitä ei kannattaisi suurin surminkaan mennä toista kertaa tekemään auton hankinnassa. Ranskalainen on ylpeä etanoistaan, simpukoistaan ja sammakoistaan antakaamme heille se ilo, sillä se on ihan oikein niille, mutta autojen kanssa puuhastelu etenkään valmistaminen ei kyllä enää sovi, jokin tolkku sentään pitää olla tässäkin asiassa yleisen edun nimissä.
sinulla jokin krooninen tauti tai sitten matala sivistystaso.
paniikkihäiriö, ihan selvästi ja nyt hän yrittää saada joukkopsykoosia aikaan.
tajuavan miten heitä viedään kuin pässiä narussa siis oikein kunnolla vedätetään. Vastailevat ja selittävät vielä oikein tosissaan ja luulevat että kirjoittajat ovat muka tojotan omistajia. Kattia kanssa!
vedättää aikuisia citkka kuskeja päivästä toiseen samoilla jutuilla
olet se pässi, mitä siellä narun päässä viedään. Tiedätko mitä eroa on tojotan ostajalla ja spitaalisella? No spitaalista ei vedetä, kun kerran nenästä. Sinunkaltaisia nypitään vuodesta toiseen, ettekä vieläkään huomaa sitä hölmöyttäsi.
ja kaiken huipuksi et edes tajua sitä :DDD
Hienoa jos joku voi kääntää tän palstan vetovoiman/suosion postiiviseksi, tai sitten et vaan tajua että kaikki nauravat sitikoille
on kiinnostavaa, kun ne yrittävät täällä puolustella tojon romujaan. Niitähän ei enää osteta edes Japanissa.
http://www.topix.com/autos/toyota
täytyy olla leipää, sitikoita ja sirkushuveja.
linkkejä Toyotan todellisuudesta?
Ihan oikeastiko haluatte?
Tuntuu, että totuus on tähän asti ahdistanut teitä kovasti.
vastaus. Sitikkafanaatikot ovat vain niin tyhmiä että vastailevat provoihin. Juuri siitä syystä täällä porukka käy hupailemassa ja kiistättämässä niitä :D
Mä voin kertoa kokemuksia molemmista. Mulla oli 5 vuotta ja 100tkm -89 Camry ja se oli täys paska, siitä hajosi vetonivelen suojakumi. Myin sitten romun pois ja ostin tilalle C5 V6:n 05 mallia ja se vasta paska onkin, parkkitutka valittaa aina failia kun vähän töräyttää lumihankeen. Lisää myytävää makaa autotallissa, Volvo 960 romusta hajosi happianturi viis vuotta sitten, no on se korjattu, mutta paska mikä paska.
Ne ovat nämä huumoriautot jotka vetävät vitseistä kiinnostuneita.