Mä alan tästä

lähtien kirjoittamaan mun toisella nimellä joka on Helena :D
5402
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

on minunkin toinen nimeni että ei kai auta tunnistamiseen
meitä on monta.....

Äänestä
  • ei tunnista enää kun en kirjoita etunimellä, mutta aika tavallinen se etunimikin, että ei nyt välttämättä silloinkaan oo tunnistanut.

    Äänestä

toinen nimi on Helena.

Äänestä

sitä toista kukaan ei tiedä sitä ,hei mikäs se olikaan veikkohan

Äänestä

vaikka olisi samaa nimeä, ainakin erottasi oletko mies vai nainen.
Minä en voi käyttää kumpaakaan nimeä ja lempinimikään ei paranna tilannetta ; (

Äänestä

Kommentoi aloitusta


et tunnista enää kirjoitti:

lähtien kirjoittamaan mun toisella nimellä joka on Helena :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu