Vastaukset 3
- miksi aina näin?!
KAMALAA!! MITEN JOKU VOI TEHDÄ NOIN!! KYLLÄ PITÄÄ OLLA SYDÄMMETÖN JA KAMALA IHMINEN! MILTÄHÄN NUISTA TUNTUIS JOS TEHTÄS HEILLE NOIN!!
- molololoo
Ihan asiallinen nopea lopetus, ei siinä kettu kitunu
- suvikatti
ei lopetus vaan JALKANARU se siinä tuskaa aiheutti. Ties kuinka kauan rimpuillut kintustaan kiinni! Mokoma vekotin pitäisi kieltää samoin kuin rautapyynti kokonaan. Ja miksi niitä kettuja ylipäätään vainotaan. Antaisivat olla!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelan mukaan veronpalautukset ovat tuloa tuet lähti
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012225387.html Verohallinnon maksama veronpalautus tulee niille, jotka ovat mak2874068Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan
Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes hallituspuolueiden omat kannattajat Kes2171821Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1451562- 1261269
- 761098
Sinkkujen tilanne kiinassa katastrofaalinen
800 naista osallistui sinkkujen iltaan, paikalle saapui 0 miestä. Ei mahdollisuuksia, kun nainen on 38 -vuotias, ja1321057Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?
https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt445986Minne katosi Sofian Jeff-rakas ystävä?
Seiskalehden mukaan Jeffreytä ei ole näkynyt, kuin kesäkuussa maininta Sofian ommissassa insramissa. Onko jo tullut ero171798- 10797
- 45686