Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

onko tuttua?

mulla kyrpä mustelmilla terskan yläpuolelta liiasta puristuksesta runkatessani.
sillä hetkellä kun runkkaa, sitä ei havannoi kuinka lujalla voimalla puristaa.
Eihän se menoa haittaa,--joka päivä on lasti lennätettävä,--eiks vaan?
42449
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

niin siinä aluksi tahtoo käydä, kun löytää tämän runkkaamisen autuuden, siinä ei osaa käsiensä voimia hallita ja tulee mustelmia ja kynsien raapimisen jälkiä, mutta ne paranevat hyvin pian ja aika armahtaa, kyrpä tottuu kovaankin käsittelyyn. Jos joudut olemaan alasti muitten seurassa, niin näkevätpähän, että poika on oppinut runkkaamisen taidon.

Äänestä

mulla on kans kulli mustunu joskus

Äänestä
  • olmustunut kun panen vaannaisia

    Äänestä

Ei naiset halua pilalle runkattua tummaa penistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


...mites muilla? kirjoitti:

mulla kyrpä mustelmilla terskan yläpuolelta liiasta puristuksesta runkatessani.
sillä hetkellä kun runkkaa, sitä ei havannoi kuinka lujalla voimalla puristaa.
Eihän se menoa haittaa,--joka päivä on lasti lennätettävä,--eiks vaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu