olen 24.v likka joka haluais suurinpiirtein saman ikäisen parin mukaan(voi olla nuorempia kunhan on kuites 18.v) esim. lomaileen,olen ollu kahdesti kimpassa eli ois kiva jos tekin olisitte "noviiseja".
olen, terve,vaki työssä hoitoalalla,tuore sinkku,seikkailun haluinen,positiivinen "kaappi pervo".
paheinani muutama rööki viikossa,ja kokoajan äänessä...,alkoholia käytän normaalisti.
olen, terve,vaki työssä hoitoalalla,tuore sinkku,seikkailun haluinen,positiivinen "kaappi pervo".
paheinani muutama rööki viikossa,ja kokoajan äänessä...,alkoholia käytän normaalisti.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kuulostaa mukavalta... Mielellämme ottaisimme sinu mukaan kaikenlaisiin leikkeihin niin sägyssä kuin sen ulkopuolellakin... Me m25n22 terve ja avoinmielinen mukava pariskunta... Mailaaa [email protected] niin jutellaan tarkemmin.
Täällä pari turusta, ihan katseenkestävä ja huumorintajuinen! Ollaan 23- ja 25- vuotiaat ja tyttö mukaan on ollut jo hakusessa jonkin aikaa, vaikea vaan löytää ketään..Pientä kokemusta löytyy ennestään, mutta ei varsinaista kimppaa.Mailaapa osoitteeseen [email protected]
Täällä olis 25 v pari Porista jota kiinnostaisi ottaa sinut mukaan kaikkeen kivaan!!ota maililla yhteyttä niin tutustutaan paremmin! [email protected]