Katsokaa kasvot, pituus ja vyötärö ja freesiys. Selvä voittaja.
Pia Pakarinen voittaa!
13
848
Vastaukset
- sienn
Klassisen kaunis.
- Laila Snellman.
Piasta pitää tulla ehdottomasti seuraava Miss Suomi.
Tätä kulta kimpaletta ei saa hukata.
- 10 voittaa
Täysin samaa mieltä, jos voitto menee kisan kauneimmalle tytölle niin siinä tapauksessa uusi Miss Suomi on Pia Pakarinen. Hän on vaan jäänyt pahasti tyrkkyjen kilpasiskojensa varjoon, ja media vielä entisestään petaa voittoa Annille tai Linnealle tekemällä juttuja vain näistä kahdesta tusinapirkosta. Jos ammattiraati valitsisi voittajan, ei Annilla tai Linnealla olisi mitään mahkuja voittoon.
- ikisinkki
Mutta enneakot eivät ikinä voitakaan se on siis pIa joka korjaa potin.
- muudees
ikisinkki kirjoitti:
Mutta enneakot eivät ikinä voitakaan se on siis pIa joka korjaa potin.
Kuitenkin kun kansa saa äänestää, prepaid liittymät taas soi. *Arabimiljonäärin* varoissa ei paljon hetkauttane jo ostaa kasan kertakäyttökortteja ja ääneilee ne tyhjiksi! Ennenkin huhuttue ttä kotoväki/sukulaiset on äänestäneet omansa voittoon (mma BB-2010).
P....stä tollanen, julkkistyrkyt on näissä kansvanvalinnoissa vahvoilla....
- pätkyli itsekin
Pia on ehdottomasti yksi parhaimmista, mutta valitettavan lyhyt.
Siksi minusta Anni, vaikka Pia on muuten parempi. - Onneksi olkoon!
HyväHyvä!
- Pätkyli itsekin
No, voittihan Pia ja ihan hyvä niin.
Anni oli hurmaavan söpö ja PITKÄ, mutta Pia täydellinen missi virheettömine kasvoineen ja kurvit todella kohdallaan.
Ainoa miinus nyt on tämä pituus.
Mitä muuten se Iina Pynämäki vai mikä Mynämäki se nyt olikaan siellä teki? Sehän oli läski... kauheet jenkkakahvat ja mahaa vaikka muille jakaa. Joku raja nyt sentään finalisteilla. - PianKaima
Pia oli minun suosikki alusta alkaen. Tosin perintöprinsessoiksi olisin valinnut eri tytöt. Mielestäni Annin olisi kuulunut olla 1.perintöprinsessa ja Linnean 2. Tämä kolmikko erottui jo finalistien julkistuspäivänä, ja piti loppuun asti.
- 8
Ammattiraati valitsi ansaitusti 1. Sara Sieppi, 2. Niina Lavonen. 3. veikkaan Piaa, ansaitsi olla kolmikossa, vaikkei missinä menestykään maailmalla.
Kotikatsomossa voimme itkeä helpotuksen kyyneliä, kun eivät nämä julkisuustyrkyt sijoittuneet. Miss Hukkapätkä oli liian laiha ja teräväpiirteinen, Miss Hongankolistajan oudosta naamasta en viitsi sanoa mitään, timmi hän ei myöskään ollut, ja lantio oli suhteettoman leveä, mikä häiritsi joka kuvassa. - Plaah...
Wau, Pia on missi, joka näyttää ilman meikkiä vielä paremmalta kuin paklattuna. Hyvä.
Linnealla oli epäsuhtainen kroppa, joka paljastui uimapukukierroksella. Annilla taas suhteettoman iso pottunokka.
Oikein meni voittajakolmikko. - eka kertaa katsoin
No niinkuin aloituksessa sanoin, Pia voitti! Yksi kerta riitti näkemään asian, yksi!
Mutta kuka se 22v joka lopetti kesken, joku Mia...? - tarkka silmä
Pia Pakarinen mene HETI poistamaan luomi selästäsi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1842679Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 64921
- 67894
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20800Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait237797Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka283767Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88759Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708